Μία εικόνα 1000 γέλια

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.165
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
καλημερες

 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Black Friday κι έγιναν ουρές για τηλεοράσεις/ηλεκτρικές συσκευές & φυσικά.. ΚΙΝΗΤΑ.
Το ρεύμα το είχαν πληρώσει πρώτα όλοι ή την επόμενη Παρασκευή θα είναι όντως Black Friday;;



Χτες το απόγευμα ήμουν Θεσσαλονίκη.
Η κατάσταση θύμιζε εμπόλεμη ζώνη.
Σπρωξιιες,φωνές και ουρές.
Στο ONE SALONIKA που πήγαμε για ταινία μετα τον γιατρό, είχε καταστήματα που είχε ουρά με χαρτάκια, κάτι σαν το ΙΚΑ ενα πράμα.
Καθόμαστε για φαγητο και δίπλα είναι δυο κοπέλες και συζητάνε.
- Μεγάλη ευκαιρία, απο 380,120€
- Γιατί τα δικά σου?230 τα πήρες και η αρχική ηταν πάνω απο το διπλάσιο !!!

Σκέφτομαι θα ανάβουν τα τσιγάρα τους με πενηνταρικα...
Λίγο μετά όταν πήραν την παραγγελία τούς ΕΝΑ κομματι πίτσα και ΜΙΑ coca colla ,κατάλαβα...
Η αμέσως επόμενη κουβέντα τους ηταν αν έκαναν διακανονισμό την ΔΕΗ...
Έτσι ξέρω και εγώ
 

chrisf

member
Δημοσιεύσεις
1.063
Ηλικία
44
Περιοχή
Petroupolis Athens
Μοτοσυκλέτα
suzuki bandit 650 s 2009
Όνομα
Χρήστος
Χτες το απόγευμα ήμουν Θεσσαλονίκη.
Η κατάσταση θύμιζε εμπόλεμη ζώνη.
Σπρωξιιες,φωνές και ουρές.
Στο ONE SALONIKA που πήγαμε για ταινία μετα τον γιατρό, είχε καταστήματα που είχε ουρά με χαρτάκια, κάτι σαν το ΙΚΑ ενα πράμα.
Καθόμαστε για φαγητο και δίπλα είναι δυο κοπέλες και συζητάνε.
- Μεγάλη ευκαιρία, απο 380,120€
- Γιατί τα δικά σου?230 τα πήρες και η αρχική ηταν πάνω απο το διπλάσιο !!!

Σκέφτομαι θα ανάβουν τα τσιγάρα τους με πενηνταρικα...
Λίγο μετά όταν πήραν την παραγγελία τούς ΕΝΑ κομματι πίτσα και ΜΙΑ coca colla ,κατάλαβα...
Η αμέσως επόμενη κουβέντα τους ηταν αν έκαναν διακανονισμό την ΔΕΗ...
Έτσι ξέρω και εγώ
Τουλάχιστον προσέφεραν θεαμα;;;;

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.504
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Πραγματικο black friday υπαρχει μονο στο εξωτερικο και το εχω ζησει. Εδω η κοροιδια παει συννεφο. Αν οντως θες να αγορασεις κατι κατασταλαξε στο τι θες και ψαξτο σε τιμη ενα διμηνο πριν. Αν δεις οτι εχει πραγματικη εκπτωση και αντεχεις να το αγορασεις χωρις να στερησεις το γαλα απο τα παιδια σου χτυπα το αλλιως οτι και να πουμε ειναι λιγο. Και το ζουμε στον περιγυρο μας
Εγω πλέον αρνουμαι εδω και χρονια να κανω το προβατο σε γεγονοτα τυπου black friday απο αποψη . Αν γουσταρω κατι και δεν ειναι αναγκη θα το ψαξω και στο τελος καποια στιγμη μπορει και να το αγορασω. Πχ η τηλεοραση μου ειναι πλεον 10 ετιας +....και αν δεν καει δεν καιγομαι να την αλλαξω .πΠροτιμω να τα φαω βενζινες αλλα δυστυχώς εκει δεν παιζει καμια εκπτωση εκτος απο τις εξαργυρωσεις ποντων....

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.165
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Πραγματικο black friday υπαρχει μονο στο εξωτερικο και το εχω ζησει. Εδω η κοροιδια παει συννεφο. Αν οντως θες να αγορασεις κατι κατασταλαξε στο τι θες και ψαξτο σε τιμη ενα διμηνο πριν. Αν δεις οτι εχει πραγματικη εκπτωση και αντεχεις να το αγορασεις χωρις να στερησεις το γαλα απο τα παιδια σου χτυπα το αλλιως οτι και να πουμε ειναι λιγο. Και το ζουμε στον περιγυρο μας
Εγω πλέον αρνουμαι εδω και χρονια να κανω το προβατο σε γεγονοτα τυπου black friday απο αποψη . Αν γουσταρω κατι και δεν ειναι αναγκη θα το ψαξω και στο τελος καποια στιγμη μπορει και να το αγορασω. Πχ η τηλεοραση μου ειναι πλεον 10 ετιας +....και αν δεν καει δεν καιγομαι να την αλλαξω .πΠροτιμω να τα φαω βενζινες αλλα δυστυχώς εκει δεν παιζει καμια εκπτωση εκτος απο τις εξαργυρωσεις ποντων....

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

PraisingPraising
εχω ενα κινητο ανω των 8ετων δουλευει ακόμα με λιγα κολληματα ...
οσο δουλευει ακομα δεν αγοραζω αλλο
 

duke200

member
Δημοσιεύσεις
1.310
Ηλικία
44
Όνομα
Alex
Στις τιμές που πουλάνε εδώ black Friday, ψωνίζεις ebay every Friday, απλά με την debit κάρτα σου και έναν PayPal λογαριασμό. Το κέρδος του εμπορίου εδώ στην Ελλάδα βασίζεται στο ότι βαριέται ο κόσμος να κάνει έρευνα αγοράς.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom