Λιμνη Πλαστηρα Κυριακη 24 του Μαη.

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.497
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
.... αυτα λες και σημερα ξερεις τι μου κανανε ? ..... ο ενας με ρωταγε ποσο λαδι καιει στο χιλιομετρο ..... και ο αλλος ηθελε να κρεμασει ενα σωβρακο στην πισω οριζοντια αντιριδα μεταξυ των βασεων των βαλιτσων , για να στεγνωνει .... με μανταλακια φυσικα .....!abcdefghg

Λοιπον ωραιος καιρος , ομορφα τοπια και προπαντων σωστος μοτοσυκλετιστικος κοσμος.
Ακομη μια υπεροχη βολτα που ξερουν και οργανωνουν οι Ηπειρωτες και οι Μακεδονες .... και ειναι κριμα οσοι τις χανουν ....!

View attachment 17466

Η αληθεια ειναι οτι με ολα κλειστα δεν χρειαστηκε να γινει και καμμια οργανωση.Αλλη μια αληθεια ειναι οτι και οι Θεσσαλοι της παρεας βαλανε και αυτοι το χερι τους.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Η αληθεια ειναι οτι εγω απο την πεινα ζαλιζομουν και κοντεψα να πεσω κατω ...... ευτυχως που με σωσανε οι Σαλλονικεις με τα μπουγατσακια τους .....! Bcdefgh

Σαλλονικα.jpg
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Bandit δεν είδα ακόμα στις φωτό. cdefghigi

"Που να το προλάβει ο φακός;" Θα μου πείτε.. :cool:

Να πω ότι δεν σε είδα με ένα φούσκωμα απ'τ'αρνί;
Ψέμματα θα πω... abcdefghgk
μεταξύ κατεργαραιων απαραίτητη η ειλικρίνεια Μήτσομ!

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Αυτός ο γοητευτικός νέος με το κόκκινο bandit πήγαινε ν'αλλάξει θεμοοσιφωνα στο παραλιακό του ,και τον κουβαλούσε μαζί?

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν είχα εξοχικό ρε μπάρμπα, bandit θα καβαλούσα;funny
Το κατσαρολικό πάντως δεν το αλλάζω. Δεν πα να λέτε ότι θέτε! Ήσυχη ωραία εξάτμιση. Σιγά μην βάλω αφτερμάρκετ να μου πάρει τα αυτιά. Εδω ψάχνω να βρω το πιο ηχομονωμένο κράνος μπας και γλυτώσω κανα ντεσιμπελ.

Στα 250+ πολύς θόρυβος παιδιά...δεν υποφέρεταιabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αν είχα εξοχικό ρε μπάρμπα, bandit θα καβαλούσα;funny
Το κατσαρολικό πάντως δεν το αλλάζω. Δεν πα να λέτε ότι θέτε! Ήσυχη ωραία εξάτμιση. Σιγά μην βάλω αφτερμάρκετ να μου πάρει τα αυτιά. Εδω ψάχνω να βρω το πιο ηχομονωμένο κράνος μπας και γλυτώσω κανα ντεσιμπελ.

Στα 250+ πολύς θόρυβος παιδιά...δεν υποφέρεταιabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Καλά ρε, εσύ δεν μας είχες ζαλίσει τον λουτσο πριν πάρεις την κατσαρόλα με τα μονοκυλινδρα; Τώρα δεν το αλλάζεις; Στα διαλα....
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
........Στα 250+ πολύς θόρυβος παιδιά...δεν υποφέρεταιabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

..... 256 , γιατι κοβεις τα 6 ......? Ξερεις τι δινουν αλλοι για 6 χιλιομετρα παραπανω .....! Yes

Το ακριβοτερο κρανος να παρεις αμα δεν ...... ταπωσεις τ΄αυτια ..... δεν θα δεις ησυχια .......!cde
 

kosths

new member
Δημοσιεύσεις
286
Ηλικία
61
Περιοχή
Χαλκίδα
Μοτοσυκλέτα
cbr 1100 XX Blackbird
Όνομα
Κωνσταντίνος
Περιοχή
Χαλκίδα
Τελευταία επεξεργασία:

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αν είχα εξοχικό ρε μπάρμπα, bandit θα καβαλούσα;funny
Το κατσαρολικό πάντως δεν το αλλάζω. Δεν πα να λέτε ότι θέτε! Ήσυχη ωραία εξάτμιση. Σιγά μην βάλω αφτερμάρκετ να μου πάρει τα αυτιά. Εδω ψάχνω να βρω το πιο ηχομονωμένο κράνος μπας και γλυτώσω κανα ντεσιμπελ.

Στα 250+ πολύς θόρυβος παιδιά...δεν υποφέρεταιabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
..και λίγο φασαρία χρειάζεται!

-Για να μη σε παίρνει ο ύπνος!! :p:p
 

kosths

new member
Δημοσιεύσεις
286
Ηλικία
61
Περιοχή
Χαλκίδα
Μοτοσυκλέτα
cbr 1100 XX Blackbird
Όνομα
Κωνσταντίνος
Περιοχή
Χαλκίδα














650 χλμ περίπου για μένα με πάρα πολύ καλό καιρό και καλή παρέα τον Στέλιο στο πηγαινέλα. Χάρηκα που γνώρισα τούς βόρειους φίλους μας και φυσικά η διαδρομή ανοιξιάτικη και ησυχη χωρίς την πολυκοσμία που θα είχε σε κανονικές συνθήκες. Η επιστροφή μετά εκτός εθνικής χαλαρά με καφεδάκι στα Καμένα Βούρλα.
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ














650 χλμ περίπου για μένα με πάρα πολύ καλό καιρό και καλή παρέα τον Στέλιο στο πηγαινέλα. Χάρηκα που γνώρισα τούς βόρειους φίλους μας και φυσικά η διαδρομή ανοιξιάτικη και ησυχη χωρίς την πολυκοσμία που θα είχε σε κανονικές συνθήκες. Η επιστροφή μετά εκτός εθνικής χαλαρά με καφεδάκι στα Καμένα Βούρλα.
GivingGivingGiving
 
Top Bottom