Λιμνη Ευβοιας Σαββατο 11/07

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.281
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Πρέπει να ήταν από τις ωραιότερες βόλτες ...........Η κλειδαριά είναι ο χρόνος.

Νοτη για να ειμαι ειλικρινης διαβαζοντας βιαστικα τα γραφομενα σου θα προσθετα ενα ειρωνικου τυπου σχολιο , as usually ...... ξαναδιαβαζοντας το ομως βλεπω μια περιγραφικη καταθεση ψυχης ...... δεν εχω την ικανοτητα βεβαια να εμβαθυνω περισσοτερο και να το αναλυσω αλλα εξεπλαγην απροσμενα . Ευγε αν ειναι πρωτοτυπα δικο σου.

cdefg
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.281
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
normal-mama365logo.png
Πείτε μου τώρα ρε λεβέντες ότι είχατε τέτοια θάλασσα δίπλα σας και....... ΔΕΝ βουτήξατε, να τραβήξω τις κοτσίδες μου και να τις κάνω κόμπο!!!!!!...:D

..... μωρε , θα το βρω αυτο το παιδακι που σου κλεβει τα κουβαδακια απο την παραλια ...... καθε φορα ως επι τουτου ....... και θα του βγαλω τ΄αυτια.
Μηπως να ψαξω και σε κανενα διπλανο φορουμ ?.........!


family_moments_3.jpg

logo_0.png

logo.png
13f2.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.486
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Μπραβο παιδες ωραια βολταSmileys drinking beer Emoticon

Πραγματι απο τις ωραιοτερες βολτες Δημητρη. Η Λιμνη ειναι απο τα μερη που μ'αρεσουν πολυ και παω ανετα. Ασε που εχουν στρωσει και πολλα κομματια του δρομου μετα το Μαντουδι και το εχουν κανει λουκουμι. Το συνιστΑω ανεπιφυλακτα!
 
N

notakos600

Guest
Νοτη για να ειμαι ειλικρινης διαβαζοντας βιαστικα τα γραφομενα σου θα προσθετα ενα ειρωνικου τυπου σχολιο , as usually ...... ξαναδιαβαζοντας το ομως βλεπω μια περιγραφικη καταθεση ψυχης ...... δεν εχω την ικανοτητα βεβαια να εμβαθυνω περισσοτερο και να το αναλυσω αλλα εξεπλαγην απροσμενα . Ευγε αν ειναι πρωτοτυπα δικο σου.

cdefg

Αν είναι δικά μου;
Πλάκα κάνεις, έτσι; Rolling
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.541
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.493
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Τελείως διαφορετικά πράγματα Δημήτρη.
Η δική σου εικαστική παρέμβαση έχει ολοκληρωτική αποδοχή, σε αντίθεση με τα κείμενα μου που συχνά πυκνά αντιμετωπιζονται με ειρωνεια...
Καλά να είμαστε φίλε Smileys drinking beer Emoticon

Πλακα ναι,καποιες φορες κακογουστη,ισως μερικες φορες παρατραβηγμενη,αλλα οχι ειρωνεια Νοτη.








Ακου εικαστικη παρεμβαση...abcdefgh
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τελείως διαφορετικά πράγματα Δημήτρη.
Η δική σου εικαστική παρέμβαση έχει ολοκληρωτική αποδοχή, σε αντίθεση με τα κείμενα μου που συχνά πυκνά αντιμετωπιζονται με ειρωνεια...
Καλά να είμαστε φίλε Smileys drinking beer Emoticon
Πώς τα λες έτσι βρε παιδάκι μου......HugHugHug

Τελείως διαφορετικά πράγματα Δημήτρη.
Η δική σου εικαστική παρέμβαση έχει ολοκληρωτική αποδοχή, σε αντίθεση με τα κείμενα μου που συχνά πυκνά αντιμετωπιζονται με ειρωνεια...
Καλά να είμαστε φίλε Smileys drinking beer Emoticon

Ελπίζω να μην το λες για μένα, το είπα με το θάρρος της φιλίας μας, αν σε πείραξε να το σβήσω, Αϊ λοβ γιού να ξες ...
 
Top Bottom