Κυριακη 12 Γεναρη, Νεμεα!!!

Kas96

new member
Δημοσιεύσεις
91
Ηλικία
27
Όνομα
Xristosisaris
Α ρε πως σας ζηλεύω καλά να περάσετε παλικάρια! Και να δοκιμάσετε οπωσδήποτε το bee ροζέ κτήμα παλιβου. Θα σας δω σε επόμενη βόλτα θα ήμουν μέσα αλλά δύστυχος είμαι εκτός λόγο χειρουργείο ρουτίνας στης 11 του μηνα. Καλή χρονιά και καλά χιλιόμετρα!
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Α ρε πως σας ζηλεύω καλά να περάσετε παλικάρια! Και να δοκιμάσετε οπωσδήποτε το bee ροζέ κτήμα παλιβου. Θα σας δω σε επόμενη βόλτα θα ήμουν μέσα αλλά δύστυχος είμαι εκτός λόγο χειρουργείο ρουτίνας στης 11 του μηνα. Καλή χρονιά και καλά χιλιόμετρα!
Όλα να πάνε καλά Χρήστο και σύντομα στις "επάλξεις" των εξορμήσεων..
Smileys drinking beer Emoticon
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Τα δικαιώματα της βόλτας αγοράστηκαν ήδη.
Έγινε χαμός μεταξύ των εταιριών!!!!

Κέρδισε εκείνη που ήταν πιο κοντά σε ότι επακολουθήσει της επισκέψεως στο οινοποιείο...

 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.175
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Α ρε πως σας ζηλεύω καλά να περάσετε παλικάρια! Και να δοκιμάσετε οπωσδήποτε το bee ροζέ κτήμα παλιβου. Θα σας δω σε επόμενη βόλτα θα ήμουν μέσα αλλά δύστυχος είμαι εκτός λόγο χειρουργείο ρουτίνας στης 11 του μηνα. Καλή χρονιά και καλά χιλιόμετρα!
Χρηστο περαστικα να ναι και θα τα πουμε

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Kas96

new member
Δημοσιεύσεις
91
Ηλικία
27
Όνομα
Xristosisaris
Χρηστάρα τι έπαθες;
Μάνο από παλιό τροχαίο έχω εξάρθρωση ακριομιοκλιδικης. Εχει κοπεί ο σύνδεσμος της κλείδας δλδ και θα πάω για να το βάλουν στην θέση του
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μάνο από παλιό τροχαίο έχω εξάρθρωση ακριομιοκλιδικης. Εχει κοπεί ο σύνδεσμος της κλείδας δλδ και θα πάω για να το βάλουν στην θέση του
Πω ρε φίλε, να πας να τελειώνεις.....Άντε γιατί έχουμε και κάποιες βόλτες σε εκκρεμότητα...
 

Kas96

new member
Δημοσιεύσεις
91
Ηλικία
27
Όνομα
Xristosisaris
Πω ρε φίλε, να πας να τελειώνεις.....Άντε γιατί έχουμε και κάποιες βόλτες σε εκκρεμότητα...
Αυτό θέλω και εγώ φίλε Μάνο είμαι σε ανιπομονισια να ξεμπερδευω να βολταρουμε! Bike
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ωραία βολτιτσα παίδες..!! Εγώ δυστυχώς ακόμα χωρίς μηχανή..!! Να περάσετε όμορφα..!!
Τι έγινε το μηχανάκι σου Μήτσο;
 

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.081
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Θα ήθελα πολύ να έρθω και εγώ μαζί σας για να κάνω την πρώτη βόλτα του καινούργιου χρόνου αλλά έχω απογευματινή βάρδια .
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Μάνο από παλιό τροχαίο έχω εξάρθρωση ακριομιοκλιδικης. Εχει κοπεί ο σύνδεσμος της κλείδας δλδ και θα πάω για να το βάλουν στην θέση του
Περαστικά! Σιδερένιος μετά την επέμβαση εύχομαι.


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αυτό θέλω και εγώ φίλε Μάνο είμαι σε ανιπομονισια να ξεμπερδευω να βολταρουμε! Bike
Όλα να σου πάνε καλά! - Περαστικά!! & Αγύριστα!! να΄ναι...
 
Top Bottom