Κυριακή 23/9 - ΛΑΜΙΑ

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Καλησπέρα σας.
Αύριο Κυριακή 23/9 είμαι ελεύθερος για μικρή βόλτα εδώ τοπικά και έναν καφέ.
Υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να πάμε μαζί? Απευθύνομαι σε μέλη που είναι στη Λαμία, πχ. @kyo ή @Sofia .... δεν γνωρίζω άλλα άτομα εδώ ή αν μπορεί κάποιος να προσεγγίσει τη Λαμία και τα περiχωρά της.
Ο καιρός θα είναι ηλιόλουστος και ενδείκνυται έστω για ένα μικρό tour με τη μηχανή !
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Καλησπέρα σας.
Αύριο Κυριακή 23/9 είμαι ελεύθερος για μικρή βόλτα εδώ τοπικά και έναν καφέ.
Υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να πάμε μαζί? Απευθύνομαι σε μέλη που είναι στη Λαμία, πχ. @kyo ή @Sofia .... δεν γνωρίζω άλλα άτομα εδώ ή αν μπορεί κάποιος να προσεγγίσει τη Λαμία και τα περiχωρά της.
Ο καιρός θα είναι ηλιόλουστος και ενδείκνυται έστω για ένα μικρό tour με τη μηχανή !
Άγγελε αν δεν βρεις άλλη παρέα για αύριο θα έρθω εγώ μαζί σου. Είμαι η Μοναξιά :pBike
 
Τελευταία επεξεργασία:

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Καλησπέρα σας.
Αύριο Κυριακή 23/9 είμαι ελεύθερος για μικρή βόλτα εδώ τοπικά και έναν καφέ.
Υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να πάμε μαζί? Απευθύνομαι σε μέλη που είναι στη Λαμία, πχ. @kyo ή @Sofia .... δεν γνωρίζω άλλα άτομα εδώ ή αν μπορεί κάποιος να προσεγγίσει τη Λαμία και τα περiχωρά της.
Ο καιρός θα είναι ηλιόλουστος και ενδείκνυται έστω για ένα μικρό tour με τη μηχανή !
Θα είμαι και εγώ μαζί σου Άγγελε! Είμαι η Σκιά.:p Bike
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Καλησπέρα στη Motoparea και καλή επιστροφή να έχετε από τη Μάνη.
Εγώ σήμερα πέρασα ανέλπιστα όμορφα . Θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην @Μοναξιά και την @Σκιά που με συντροφεύσανε. Εύχομαι και άλλες τέτοιες μέρες. Bike
 
Top Bottom