Καλοκαιρινη μαζωξη 5-6-7 Ιουνιου στον Πλαταμωνα

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θέλει περισσότερες ώρες Μάνο, τόχω κάνει και έτσι.
Δεν είναι κακή, αντιθέτως αλλά προσωπικά προτιμώ αυτή πούπα.
Η Εύβοια τελευταία έχει χαλάσει σαν οδόστρωμα πολύ ενώ ο Δομοκός και ο Μπράλος είναι σταθερές αξίες !
Ρε Σάββα νυστάζω μόνο που το ακούω, προτιμώ να φύγω φουλ Εθνική για γρήγορα και να κάνω καμμιά βόλτα στον Ολυμπο.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.405
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ρε Σάββα νυστάζω μόνο που το ακούω, προτιμώ να φύγω φουλ Εθνική για γρήγορα και να κάνω καμμιά βόλτα στον Ολυμπο.
Και εγώ ρε παιδιά όταν είναι για μάζωξη της Μοτοπαρεας ,δεν ξέρω τι με πιάνει ,τον γρηγορότερο δρόμο παίρνω πάντα,δεν αντέχω ούτε ένα παραπάνω λεπτό να το χανω χαχαχαχα
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Το πως θα παμε, θα εξαρτηθει και απ την ωρα που θα ξεκινησουμε!!!!
Καποιοι δουλευουμε ξερετε!!! Πρεπει να παμε και στις δουλειες μας!!Yes
Δεν ειμαστε ολοι συνταξιουχοι!!!Hate
Οταν ερθει η ωρα με το καλο,θ ανακοινωθουν και το πως, κι απο που θα παμε!!!Smileys drinking beer Emoticon
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.283
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
..........Καποιοι δουλευουμε ξερετε!....Δεν ειμαστε ολοι συνταξιουχοι....

..... η μονη διαφορα με την συμπαθη ταξη των συνταξιουχων ειναι οτι τους πληρωνουν για να καθονται ολο τον χρονο υποχρεωτικα , οποτε καταλαβαινεις τι τραβανε ...... εδω λιγες βδομαδουλες ειπανε στον κοσμο να κατσει να ξεκουραστει και βλεπεις αντιδρασεις .......Hate.... κανεις δεν ειναι ευχαριστημενος με τιποτα , ΕΛΕΟC πια ......! :)
 

Chopperas

new member
Δημοσιεύσεις
100
Ηλικία
50
Μοτοσυκλέτα
Ηλέκτρα
Όνομα
Γιάννης
Σκοπός είναι να γνωρισουμε μαζί τον πανέμορφο Όλυμπο απ' άκρη σ' άκρη ,ξεκινωντας απ'τους πρόποδες του Ολύμπου που βρέχει η θάλασσα ,περνώντας από το μαγνητικό πεδίο (σημείο β') και συνεχίζοντας μέσα από τα χωριά Καρυά -Σκαμνια ,θα ανεβουμε σε υψόμετρο αλπικό ,στο χιονοδρομικό ΚΕΟΑΧ με το υπέροχο πάσο που υπάρχει εκεί.
Μετά πίσω πάλι ,θα περάσουμε Κρυόβρυση /Καλλιπευκη/αν βολεψει στάση στο ξοκλησσι του προφήτη Ηλία για φωτό ,μετά Παλιό Παντελεημονα για βολτα καφέ και φαϊ(αναλογα τι βολεύει) και πίσω στα καταλύματα ή σκηνακια μας για μπανάκι στα γαλανά νερά του Θερμαϊκού και υπνο

Καφές στην πλατεία της Καλλιπεύκης (ο δρόμος προς τον Προφήτη Ηλία δεν ενδείκνυται για μη ον-οφ μηχανάκια) και φαγητό στον Π.Παντελεήμονα
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.283
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι


Εγω θα ΄λεγα απο την απεναντι παραλια ..... Χωριατικο , *****ασα , Υπατο , Θηβα , Αλιαρτο, Ακραιφνιο Εθνικη Οδος μεχρι διασταυρωση Θεολογου , Προσκυνας , Τραγανα , Λιβανατες , Αρκιτσα , Κ. Βουρλα .... καφε , σαντουιτς .... Ανθηλη, Καραβομυλος , Πτελεος ....κ.λ.π κ.λπ .....μεχρι τα ΤΕΜΠΗ , εκει νομιζω πρεπει να μπουμε υποχρεωτικα Ε.Ο με διοδια λογω εργων , οι τοπακες ισως εχουν βρει καποια λυση .....!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εγω θα ΄λεγα απο την απεναντι παραλια ..... Χωριατικο , *****ασα , Υπατο , Θηβα , Αλιαρτο, Ακραιφνιο Εθνικη Οδος μεχρι διασταυρωση Θεολογου , Προσκυνας , Τραγανα , Λιβανατες , Αρκιτσα , Κ. Βουρλα .... καφε , σαντουιτς .... Ανθηλη, Καραβομυλος , Πτελεος ....κ.λ.π κ.λπ .....μεχρι τα ΤΕΜΠΗ , εκει νομιζω πρεπει να μπουμε υποχρεωτικα Ε.Ο με διοδια λογω εργων , οι τοπακες ισως εχουν βρει καποια λυση .....!
Πάμε Στελλάρα μου, μαζί σου και στην κόλαση....
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.283
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Πάμε Στελλάρα μου, μαζί σου και στην κόλαση....

....ωπα ...... ωπα ...... παιδια βοηθεια , βαστατε τον .....! abcdefghgk
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ρε Σάββα νυστάζω μόνο που το ακούω, προτιμώ να φύγω φουλ Εθνική για γρήγορα και να κάνω καμμιά βόλτα στον Ολυμπο.
Εγώ κοιμήθηκα ήδη, αν και μόλις ξύπνησα, αφού διάβασα ακατανόμαστη.:D
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.493
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Εγώ κοιμήθηκα ήδη, αν και μόλις ξύπνησα, αφού διάβασα ακατανόμαστη.:D

Αιντε μιας και εισαι ξεκουραστος βαλε μπροστα να μαζεψεις μερικα καλα τραγουδακια για να χουμε να ακουμε το Σαββατο.Joy
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Αιντε μιας και εισαι ξεκουραστος βαλε μπροστα να μαζεψεις μερικα καλα τραγουδακια για να χουμε να ακουμε το Σαββατο.Joy
Αφού τώρα κοιμάμαι...άκουσα την τρισκατάρατη..πείτε καμιά μαγική λέξη να ξυπνήσω και βλέπουμε...Α είπε η σειρούλα μου από πάνου ΟΛΥΜΠΟ και ΚΙΣΣΑΒΟ ...
οπότε βάζω :

DancingDancingDancingDancingDancingDancingDancingDancing
 
Δημοσιεύσεις
718
Ηλικία
43
Μοτοσυκλέτα
Honda CB 500 X 2016 Warp Drive MK IX
Όνομα
Θοδωρής
Έχει ένα ωραίο κομμάτι απο Νέο Παντελεήμων μέχρι Καλλιπευκη, αλλά είναι όλο χώμα https://goo.gl/maps/YcBGbR6uG8bbfno26

Στάση στην όμορφη Λίμνη Κατή αλλά έγινε ντου απο μέλισσες , και φύγαμε άμεσα

 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.405
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ρε μη μιλάτε για διαδρομές Όλυμπους-Κίσσαβους-Πλαταμώνες και με τρελλαίνουτε.
Άντε ρε φίλε ,ανέβα μη το σκέφτεσαι abc
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.405
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Έχει ένα ωραίο κομμάτι απο Νέο Παντελεήμων μέχρι Καλλιπευκη, αλλά είναι όλο χώμα https://goo.gl/maps/YcBGbR6uG8bbfno26

Στάση στην όμορφη Λίμνη Κατή αλλά έγινε ντου απο μέλισσες , και φύγαμε άμεσα

Ναι είναι σκληροπυρηνική διαδρομή ,ανεβαίνει ψηλά αρκετά ,περνάς το δασάκι και συνεχίζεις.
Αυτή την εποχή μιλάμε για πολύ λάσπη .
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.405
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Καφές στην πλατεία της Καλλιπεύκης (ο δρόμος προς τον Προφήτη Ηλία δεν ενδείκνυται για μη ον-οφ μηχανάκια) και φαγητό στον Π.Παντελεήμονα
Γιανναρε ετοιμάσου κι άσε τα σάπια ,εδώ ρε πέρασε ο άλλος Γιάννης @Vstrong κανονικα χαχαχαχαχαχα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom