Καλοκαιρινη μαζωξη 5-6-7 Ιουνιου στον Πλαταμωνα

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.546
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δεν ρωτησα για μενα αλλα για τους ηλικιομενους της παρεας που καβατζοσαν τα 52 εγω εχω δρομο ακομα
RollingRollingRolling
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Δεν ρωτησα για μενα αλλα για τους ηλικιομενους της παρεας που καβατζοσαν τα 52 εγω εχω δρομο ακομα
Α καταλαβα!! @apache,@notakos600, @esel ,@thanosgp κλπ!!! οκ τοτε καλα εκανες!!!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.177
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Α καταλαβα!! @apache,@notakos600, @esel ,@thanosgp κλπ!!! οκ τοτε καλα εκανες!!!
Ο @apache τι; Το μοναδικό πιπίνι στην ομάδα και Chef με 8 Michelin στο sex, θα σας παρακαλέσω να είσαστε πιο φειδωλοί στις αναφορές σας.. Μου αρέσει που ο άλλος είναι moderatoras..Για τον πέο καβάλα...Samurai suicideSamurai suicideSamurai suicideSamurai suicide
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.546
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α καταλαβα!! @apache,@notakos600, @esel ,@thanosgp κλπ!!! οκ τοτε καλα εκανες!!!
Ο @apache τι; Το μοναδικό πιπίνι στην ομάδα και Chef με 8 Michelin στο sex, θα σας παρακαλέσω να είσαστε πιο φειδωλοί στις αναφορές σας.. Μου αρέσει που ο άλλος είναι moderatoras..Για τον πέο καβάλα...Samurai suicideSamurai suicideSamurai suicideSamurai suicide
Κατάλαβα..

War time!!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.177
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Κατάλαβα..

War time!!
Τι δεν καταλαβαίνεις ρε; στα 3 τσίπουρα θα πηγαίνουν στην σκηνή για νανάκια... Τα μολιμέντα........abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.546
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τι δεν καταλαβαίνεις ρε; στα 3 τσίπουρα θα πηγαίνουν στην σκηνή για νανάκια... Τα μολιμέντα........abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
3!!... Αισιόδοξο σε Βρίσκω..
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Τι δεν καταλαβαίνεις ρε; στα 3 τσίπουρα θα πηγαίνουν στην σκηνή για νανάκια... Τα μολιμέντα........abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Αφου ειναι γεροντια!!!!!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.546
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τι δεν καταλαβαίνεις ρε; στα 3 τσίπουρα θα πηγαίνουν στην σκηνή για νανάκια... Τα μολιμέντα........abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Μη φοβάσαι Μάνο.. θα έχει και "Πολεμιστές"...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.177
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
3!!... Αισιόδοξο σε Βρίσκω..
Εγώ λέω να γίνουν δύο γκρούπ, τα παππουλέτα να μείνουν Καμμένα Βούρλα για Ιαματικά λουτρά και εμεί οι νέοι να πάμε Πλαταμώνα για να τα γαμήσουμε όλα, προτείνω στο γκρούπ των καμμένων Βούρλων αρχηγό τον @esel
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Εγώ λέω να γίνουν δύο γκρούπ, τα παππουλέτα να μείνουν Καμμένα Βούρλα για Ιαματικά λουτρά και εμεί οι νέοι να πάμε Πλαταμώνα για να τα γαμήσουμε όλα, προτείνω στο γκρούπ των καμμένων Βούρλων αρχηγό τον @esel
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.546
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εγώ λέω να γίνουν δύο γκρούπ, τα παππουλέτα να μείνουν Καμμένα Βούρλα για Ιαματικά λουτρά και εμεί οι νέοι να πάμε Πλαταμώνα για να τα γαμήσουμε όλα, προτείνω στο γκρούπ των καμμένων Βούρλων αρχηγό τον @esel
Εγώ πάντως Μάνο, τον βλέπω τώρα με τη σύνταξη! - σα να ξανάνιωσε!!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.546
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εγώ λέω να γίνουν δύο γκρούπ, τα παππουλέτα να μείνουν Καμμένα Βούρλα για Ιαματικά λουτρά και εμεί οι νέοι να πάμε Πλαταμώνα για να τα γαμήσουμε όλα, προτείνω στο γκρούπ των καμμένων Βούρλων αρχηγό τον @esel
.. αυτό το "παππουλέτα" - όλα τα λεφτά!! abcdefghgkabcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.177
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εγώ πάντως Μάνο, τον βλέπω τώρα με τη σύνταξη! - σα να ξανάνιωσε!!
Εχείς να κάνεις sex καιρό.......abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.177
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Λες να πάω Οφθαλμίατρο..? abcdefghgkabcdefghgk
Και γαστρεντερολόγο, να σου έτοιμάσει το έντερο...ΑχχαχαχχαχαχααχαχααααααααααabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghabcdefghabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkHugHug
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.546
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Και γαστρεντερολόγο, να σου έτοιμάσει το έντερο...ΑχχαχαχχαχαχααχαχααααααααααabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghabcdefghabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkHugHug
Να το ετοιμάσει ή να το μαζέψει??
Μου φαίνεται το'χω Ξεχυλώσει!! abcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.177
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Να το ετοιμάσει ή να το μαζέψει??
Μου φαίνεται το'χω Ξεχυλώσει!! abcdefghgk
Εσύ ξέρεις, και τρία μέτρα παραπάνω δεν χαθηκέ ο κόσμος βρε παιδί μου, κάπως θα το εκμεταλευτούμε...abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.546
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εσύ ξέρεις, και τρία μέτρα παραπάνω δεν χαθηκέ ο κόσμος βρε παιδί μου, κάπως θα το εκμεταλευτούμε...abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Χα χα..
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.331
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Δεν ρωτησα για μενα αλλα για τους ηλικιομενους της παρεας που καβατζοσαν τα 52 εγω εχω δρομο ακομα

... μπραβο Μητσο , σωστη η επισημανση σου , αν και στα μουλωχτα ολοι οι ζωηροι εφεδροι ηδη θα εχουν φροντισει για δωματιο και ...... babylino νυκτος .... ε! ναι που να τρεχεις τωρα καθε τρεις και λιγο ...... με την παλιο-μπυρα .....! abcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.177
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
... μπραβο Μητσο , σωστη η επισημανση σου , αν και στα μουλωχτα ολοι οι ζωηροι εφεδροι ηδη θα εχουν φροντισει για δωματιο και ...... babylino νυκτος .... ε! ναι που να τρεχεις τωρα καθε τρεις και λιγο ...... με την παλιο-μπυρα .....! abcdefghgk
Από σάλια ξέρουμε Στέλιε μας, στο πάρτυ που θα γινει εκιαπάν κάποιοι νεολαίοι θα νυστάζουν, μην κοιτάς που το παίζουν αλεπούδες τώρα, στα γονατάκια μου θα κλαίνε...... Διμήτσος και παπάρια
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom