ΚΑΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ/ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
"Οπως λέει και ο τίτλος του thread θελω να τοποθετήσω κάμερα σφαλείας στον χώρο που έχω την μηχανή (εξωτερικός χώρος).
"Εχουμε κάποιες προτάσεις για εύκολη τοποθέτηση και παρακολούθηση ακόμα και εάν δεν είμαι σπίτι π.χ κινητό;
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Αν κατάλαβα καλά θέλεις μόνο κάμερα που να γράφει σε sd, και να βλέπεις και άπο το κινητό σου τι γίνεται, έτσι; δεν έχεις καταγραφικό κτλ
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Αν γινόταν να την βάλεις σε κάποιο εσωτερικό και κλειστό χώρο θα ήταν πολύ καλύτερα. Καμία κάμερα δεν πρόκειται να σε σώσει κατα την ταπεινή προσωπική μου άποψη. Χτυπάω βέβαια ξύλο να μην συμβεί ποτέ τίποτα κακό έτσι και αλλιώς!!!
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Θα σου προτείνω μια στο 50αρικο περίπου να βάλεις για αρχή μιας και δεν το γνωρίζεις το αντικείμενο, καλή, αδιάβροχη, μπορεί να συνδεθεις από οποιοδήποτε wifi ή δεδομένα κινητού και να βλέπεις online τις κάμερα. Επίσης έχει συναγερμό και ενσωματωμένο μικρόφωνο και ηχείο μιλάς Δηλαδή από το κινητό σου από την εφαρμογή μέσα και σε ακούνε από την κάμερα, διαθέτει και τρόπο γράφεις, δηλαδή ειτε να γράφει συνεχόμενα 24 ώρες το εικοσιτετράωρο ή μόνο όταν εντοπίζει κίνηση ή όταν εσύ διαλέξεις συγκεκριμένες ώρες και μέρες.επίσης στον εντοπισμό κίνησης αν τον ενεργοποιήσεις θα σου έρχονται ειδοποιήσεις στο κινητό ότι έπιασε κίνηση και μπαίνεις αμέσως και βλέπεις τι παίζει
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αν κατάλαβα καλά θέλεις μόνο κάμερα που να γράφει σε sd, και να βλέπεις και άπο το κινητό σου τι γίνεται, έτσι; δεν έχεις καταγραφικό κτλ
In Greek please...Δεν κατάλαβαίνω τι μου λές, είμαι παντελώς άσχετος.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τήν παραγγέλνω δλδ????
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.441
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Να γραφει σε μνημουλα-καρτα πανω στην καμερα λεει το παιδι...

οχι σε ειδικη συσκευη με σκληρο σαν video

αυτο θελεις...με sd και συνδεση wifi...
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Κάτσε βρε άνθρωπε , μην με αγχώνεις έτσι, την γνώμη μου είπα γιά τα λεφτά της, κάνε κ εσύ λιγό την έρευνα σου, να δεις τι θα πουν και κάποιοι άλλοι εδώ και βλέπεις,, Πάντως για να βλέπεις τι κάνει η μπέμπα όταν θα λείπεις, μια χαρά είναι να ξέρεις...
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Παιδιά η κάμερα κάνει τα βασικά και πολλά παραπάνω, τα έχω γράψει,, συνδέεται με WiFi του σπιτιού, βλέπεις από το κινητό τι δείχνει μέσω της εφαρμογής και αν βάλεις και κάρτα sd καταγράφει κιόλας για κάποιες μέρες
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Να γραφει σε μνημουλα-καρτα πανω στην καμερα λεει το παιδι...

οχι σε ειδικη συσκευη με σκληρο σαν video

αυτο θελεις...με sd και συνδεση wifi...
Ε ναι
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Με αυτήν έχεις την δυνατότητα να βλέπεις στο pc ε;
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Το καλό με αυτήν είναι ότι πολύ καλά lens και την νύχτα την κάνει μέρα πραγματικά στην εικόνα και επίσης ο ανιχνευτής είναι πάρα πολύ καλός και οχι τής πλάκας, ότι πλησιάσει στην ακτίνα της - την μηχανή σου, σου στέλνει αμέσως μνμ στο κινητό
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ναι εννοείται, έχουν κωδικούς αυτές οι wifi κάμερες όλες μέσα, τους περνάς και είσαι κομπλέ
Mάλιστα λέω να πάρω δύο να βλέπω όλο το σπίτι μπροστά......
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Όχι, να μην πάρεις δύο, αν είναι να πάρεις δύο θα πας στα 100€ το λιγότερο συν μεταφορικά συν δύο κάρτες sd κτλ κτλ,, πάμε 120-130,, με 150-180 παίρνεις ολόκληρο σύστημα με καταγραφικό και 4 κάμερες
 
Top Bottom