Ιδέα για ξεφάντωμα !!!

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Σωστο αυτό τώρα οι καπνίζοντες θα κάνουν πέτρα το κάπνισμα και θα κάνουν κανα τσιγαράκι έξω δεν χρειαζετε να κάνουν ένα πακέτο
Μπα received_483859522252271.jpeg
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Για τί ώρα μιλάμε?

Επειδή έχω γιορτή της μεγάλης στο Δημοτικό την Παρασκευή το απόγευμα και δεν ξέρω τί ώρα θα τελειώσουν, ΑΝ μπορέσω θα έρθω ως guest star! Rolling
 

Arisxios

member
Δημοσιεύσεις
1.846
Ηλικία
56
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Πατίνι
Όνομα
Αρης
Περιοχή
Πειραιας
Να κάνουμε μια αναθεωρήσει να δούμε στα πόσα άτομα μαζευόμαστε για να ξέρω και εγώ το τι θα πω στο μαγαζί ?Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.162
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
απλά οσοι δεν μπορουν απ αυτους που εχει η λιτσα ας το γραψουν και οσοι ειναι για να ερθουν και δεν γλιεπουν το ονοματάκι τους στην λιτσα επισης να γραψουν....
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.162
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Εμείς είμαστε μέσα.

καλα μ εκαψες τωρα ...στην αρχική ησουν με 2 ατομα....σκεφτοσουν δηλαδή να ρθεις με καμμιά ξανθιά ;;;; abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghabcdefghabcdefgh:D:D:D
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
καλα μ εκαψες τωρα ...στην αρχική ησουν με 2 ατομα....σκεφτοσουν δηλαδή να ρθεις με καμμιά ξανθιά ;;;; abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghabcdefghabcdefgh:D:D:D
Η Βάσω θάρθει ε;
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
δεν θα την εφερνα ...αλλά θα ερθει τελικά !!!

RollingRollingRollingSamurai suicideSamurai suicideSamurai suicideSamurai suicideSamurai suicideabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkDancingDancingDancingDancing
Και η δικιά μου......Samurai suicideSamurai suicideSamurai suicideSamurai suicideabcdefghabcdefghStoned Emoticon
 
Top Bottom