Εγω ,αυτος κ ο Λιμνιωνας

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Μια κ καποια ρεμαλια ειχαν στησει σκηνακια το ΣΚ στον Λιμνιωνα ,ειπα να παω να τους πω μια καλημερα
ο καιρος ομως αλλα ελεγε κ αποφασισα να την κανω λιγο νωρις
ετσι στις 7 πατησα μιζα κ αφου γεμισα εφτασα στην κορυφογραμμη ,οπου στο ...βαθος,στο πολυ βαθος φαινοταν η θαλασσα που ειναι ο προορισμος μου
105299915_3067794399980916_6488831064789811348_o.jpg

ωραια διαδρομη μεχρι την κορυφη ,αν κ μετα απο την μεγαλη φωτια ειναι μεγαλο μερος δασους απο πευκα καμμενο.
απο εκει κ περα ο δρομος ειχε πολλες στροφες ,μια καλη ευκαιρια δηλαδη να στρωσω κ τα καινουργια μου πατουμενα
κ αφου εφτασα κ παρκαρα διπλα απο τις μηχανες των παιδιων ειδα ο,τι ολη η παραλια ηταν γεματη απο σκηνακια
104789244_3067794323314257_2483934690862380480_o.jpg 105040289_3067793763314313_8746075865118519944_o.jpg
κ αφου τα ειπαμε με τα ..ρεμαλια κ μετα απο μια μικρη βολτα με τον 0,14 στην παραλια ,ξεκινησα τον δρομο της επιστροφης ,ωστε να βρησκομαι το μεσημερι στο σπιτι για το μεσημεριανο γευμα.
καλα ταξιδια
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
για βολτα πηγα κ να στρωσω να νεα πατουμενα κ οχι για μπανιο
ασε που ειχε βαλει κ λιγο αερακι
Καλοφαγωτα Μάρκο .
Τι έβαλες;
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Καλοφαγωτα Μάρκο .
Τι έβαλες;
Κοντοσούβλι,λίγο κοκορέτσι,σαλάτες,τυροκαυτερή κι ένα μισόκιλο κατρούτσο.. abcdefghgk
(Γιάννη μου @giamar δε μπορώ.Μου βγαίνει αυθόρμητα ρε φίλε.. abc )


Καλημέρα και καλή εβδομάδα Μάρκο.
Ένα χάδι στον μικρό και Bcdefghg για τη βόλτα!!!
 
N

notakos600

Guest
Κοντοσούβλι,λίγο κοκορέτσι,σαλάτες,τυροκαυτερή κι ένα μισόκιλο κατρούτσο.. abcdefghgk
(Γιάννη μου @giamar δε μπορώ.Μου βγαίνει αυθόρμητα ρε φίλε.. abc )


Καλημέρα και καλή εβδομάδα Μάρκο.
Ένα χάδι στον μικρό και Bcdefghg για τη βόλτα!!!
RollingRolling
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Καλοφαγωτα Μάρκο .
Τι έβαλες;
τα Α41 εβαλα
αν κ ειχα ...μετοχες με τα νταλοπ τρειλ σμαρτ μαξ με το ...παλιο μηχανακι, μετα απο 5-6 αλλαγες ,ειπα αυτη τη φορα να δοκιμασω κ κατι διαφορετικο
ειδωμεν πως θα παει η νεα ....σολα
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
τα Α41 εβαλα
αν κ ειχα ...μετοχες με τα νταλοπ τρειλ σμαρτ μαξ με το ...παλιο μηχανακι, μετα απο 5-6 αλλαγες ,ειπα αυτη τη φορα να δοκιμασω κ κατι διαφορετικο
ειδωμεν πως θα παει η νεα ....σολα
Τα Α40 δεν φορούσε αυτό;
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
τα Α41 εβαλα
αν κ ειχα ...μετοχες με τα νταλοπ τρειλ σμαρτ μαξ με το ...παλιο μηχανακι, μετα απο 5-6 αλλαγες ,
Μάρκο τι χιλιόμετρα σου βγάζανε;
Φαντάζομαι όλα ταξιδιωτικά έτσι;
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Τα Α40 δεν φορούσε αυτό;
ειναι αληθεια ο,τι δεν προσεξα ποια μπριτζεστον φορουσε, (μαλλον τα α40 απο μια κλεφτή ματια καποτε) αλλα ημουν πολυ ευχαριστημενος στις ...στροφες εν σχεσει με τα τρειλ σμαρτ κ τα μαξ
 
Τελευταία επεξεργασία:

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Μάρκο τι χιλιόμετρα σου βγάζανε;
Φαντάζομαι όλα ταξιδιωτικά έτσι;
Δημητρη, μικτη χρηση εκανα.
κ επαρχιακο κ εθνικη κ μεσα στη πολη κ μερικα ... βατα χωματα ειχα περασει με ολα τα τρειλ που ειχα
πανω απο 30.000 βγαζανε αλλα δεν αισθανομουν σιγουρια στις στροφες
ενω με τα μπρι, την ειχα σχεδον τερματισει την κορωνα στις κλισεις.πολυ ευχαριστημενος !!!!
μπορει να παιζει ρολο βεβαια κ οτι αλλαξα μηχανακι κ αυτο να ειναι πιο καλα στημενο (που ειναι ,γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε)
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Δημητρη, μικτη χρηση εκανα.
κ επαρχιακο κ εθνικη κ μεσα στη πολη κ μερικα ... βατα χωματα ειχα περασει με ολα τα τρειλ που ειχα
πανω απο 30.000 βγαζανε αλλα δεν αισθανομουν σιγουρια στις στροφες
ενω με τα μπρι, την ειχα σχεδον τερματισει την κορωνα στις κλισεις
μπορει να παιζει ρολο βεβαια κ οτι αλλαξα μηχανακι κ αυτο να ειναι πιο καλα στημενο(που ειναι ,γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε)
Ευχαριστώ Μάρκο.

Μου επιβεβαιωνεις τα καλά χιλιόμετρα καθώς και την απόδοση που έχουν μιας και τα φοράω στο 1150 με ανάλογη(πλην χωμάτων) χρήση.

Smileys drinking beer Emoticon
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Ευχαριστώ Μάρκο.

Μου επιβεβαιωνεις τα καλά χιλιόμετρα καθώς και την απόδοση που έχουν μιας και τα φοράω στο 1150 με ανάλογη(πλην χωμάτων) χρήση.

Smileys drinking beer Emoticon
ελπιζω να εχω παλι τις ...ιδιες κλισεις στο μηχανακι κ να βγαλουν κ μια 30αρα χλμ
καταλαβαινεις τι εννοω
τελικα το ενα ,εναμιση χιλιαρικο που εχει διαφορα εν σχεσει με το καινουργιο Κ7 που ειχα ,τα αξιζει τα παραπανω λεφτα του.χαλαλι του.
να πω κ εγω παλι το ρητο-γνωμικο που λεει ο,τι πληρωνεις .....κτλ κτλ!!!
 
Top Bottom