Είναι τα μεγάλα scooter μοτοσυκλέτες;

Ειναι ;

  • Ναι ,ειναι μοτοσυκλετες

    Ψήφοι: 9 50,0%
  • Οχι ,δεν είναι μοτοσυκλετες

    Ψήφοι: 9 50,0%

  • Σύνολο ψηφοφόρων:
    18

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Μπα σε καλό σουabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Μόλις το είδα, θυμήθηκα την αθηναϊκή τριήρηabcdefghgk
Φαντάσου το να περνάς μέσα από 30ποντους νερό...... Σαν jet ski.... abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Δίπλα στο tracer μπορεί να στηθώ να σου πω ένα μυστικό, για tmax ούτε λάστιχο χαλάω, ούτε βενζίνη. Έχω οδηγήσει tmax σου λέω και όχι μαμά.
Ε, αντρίκια πράγματα, πριν βάλεις πρόγραμμα.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Δίπλα στο tracer μπορεί να στηθώ να σου πω ένα μυστικό, για tmax ούτε λάστιχο χαλάω, ούτε βενζίνη. Έχω οδηγήσει tmax σου λέω και όχι μαμά.
Ε, αντρίκια πράγματα, πριν βάλεις πρόγραμμα.
Είσαι μλκς τώρα; Σοβαρέψου...Το 1250 του ρίχνεις; Κάτσε γιατί θα τρελλαθούμε τώρα...
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Και με "άνοιξε κλείσε φώτα" abcdefghgkabcdefghgkαλά Τουότα ΤΣελικα όπως έλεγαν εκείνη την εποχή!!!! :p:p:p
το οποίο παραμένει ακόμα άλυτος γρίφος γιατί ενώ έχει δυο C το ένα μεταφράζεται ώς ¨τσε¨ και το δεύτερο "κ" celica= ΤΣελιΚα.
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Είσαι μλκς τώρα; Σοβαρέψου...Το 1250 του ρίχνεις; Κάτσε γιατί θα τρελλαθούμε τώρα...
Μαμά το 1250; Ποιος θα οδηγεί το 1250; Δεν έχω καβαλήσει 1250 ποτέ, δεν ξέρω πως πάει αλλά αργόστροφο νομίζω είναι, πιο "αμάξι".
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μαμά το 1250; Ποιος θα οδηγεί το 1250; Δεν έχω καβαλήσει 1250 ποτέ, δεν ξέρω πως πάει αλλά αργόστροφο νομίζω είναι, πιο "αμάξι".
Συμπέρασμα, το Bandit 650 είναι πιό γρήγορο από το Tracer 900 ε;
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μαμά το 1250; Ποιος θα οδηγεί το 1250; Δεν έχω καβαλήσει 1250 ποτέ, δεν ξέρω πως πάει αλλά αργόστροφο νομίζω είναι, πιο "αμάξι".
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Συμπέρασμα, το Bandit 650 είναι πιό γρήγορο από το Tracer 900 ε;
400άρι όχι, τελική σίγουρα. Μαμά και τα 2. Το δικό σου το έχω για corn flakes 7.30 το πρωί πρίν πάω για δουλειά, βλέποντας Παπαδάκη στον ΑΝΤ1
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.426
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Σήμα κατατεθέν των Rockers ήταν τα μπλουτζίν παντελόνια, τα άρβυλα και τα μαύρα δερμάτινα μπουφάν, ενώ οι πιο “κυριλέ” Mods φορούσαν στενά κουστούμια και παπούτσια λουστρίνι. Στην Ιταλία, πάντως, η οποία είναι επίσημα η “μητέρα” των σκούτερ, αλλά και πολλών εταιριών μοτοσυκλετών με ισχυρό ρεύμα (βλ. Ducati, Laverda, Moto Guzzi, MV Agusta, κ.λπ.) δεν υπήρχε το παραμικρό πρόβλημα: εκεί λειτουργούσαν ο ένας συμπληρωματικά με τον άλλο στη μεγάλη δίτροχη οικογένεια.
Μάικ σαν από σύμπτωση εχθές τέτοια ώρα έβλεπα στην ΕΡΤ 'η ιστορία της ποπ μουσικής στη Βρεττανία' και έδειχνε ακριβώς αυτό που περιγράφεις!

Στην κοπή της κολοκυθόπιτας θα έρθω με το σκούτερ, θα του βάλουμε φωτιά και θα χορεύουμε γύρω γύρω πίνοντας Λαγκαβούλια...HugHugHugHug
Το ''Βρέχει φωτιά στη στράτα μου''
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μάικ σαν από σύμπτωση εχθές τέτοια ώρα έβλεπα στην ΕΡΤ 'η ιστορία της ποπ μουσικής στη Βρεττανία' και έδειχνε ακριβώς αυτό που περιγράφεις!


Το ''Βρέχει φωτιά στη στράτα μου''
Στην Αγγλία (το έζησα σαν φοιτητής) τα σκούτερ τα οδηγούσαν τα στελέχη των εταιριών (κατ'εξοχήν αυτοκινητάκηδες) , τις μηχανές η πλέμπα, εξ'ου και το μίσος...
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
1000? Ούτε τελική και στην κόντρα αν είναι να αλλάξουμε χώρα άστο...RollingRollingRollingRollingRollingRolling
Μην τρελένεσαι Μάνο, είπαμε λίγο μπαμ έχει στην αρχή το tracerακι να ψαρώνουν στα φανάρια οι σκουτεράδες, όπως ακριβώς το μπανιεροtdm. Την τελική του bandit για να την δείς πρέπει να βάλεις φ.π.ε. , να χάσεις καμια 30αρια κιλά και να είσαι και νηστικός. abcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μην τρελένεσαι Μάνο, είπαμε λίγο μπαμ έχει στην αρχή το tracerακι να ψαρώνουν στα φανάρια οι σκουτεράδες, όπως ακριβώς το μπανιεροtdm. Την τελική του bandit για να την δείς πρέπει να βάλεις φ.π.ε. , να χάσεις καμια 30αρια κιλά και να είσαι και νηστικός. abcdefghgk
Ε ναι ρε..Respect, γιαυτό όπου σας βρισκω σας γαμάω....RollingRollingRollingRollingRolling
 
Top Bottom