Δυτικη Μακεδονια Απριλης-Μαης 2024

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.493
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Περνάει ο καιρός, τελείωνε!!!!!!!

Γνωστη μου Λαμιωτισσα με πηρε τηλεφωνο και μου ζητησε να της συστησω καναν καλο δικηγορο για διαζυγια...μαζεψου.
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.473
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Λυσσαξαν γαμω το φελεκι μου...λυσσαξαν.
Ναι ετσι το λενε τωρα σε διωχνει η γυναικα απο το σπιτι και πρεπει να σε ξεβγαλουμε εμεις ToothTooth
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.160
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Mε κάθε επιφύλαξη για δύο λόγους
α)Δεν έχω σκηνή καρντιά μου και δε προτιθεμε να αγοράσω συντομα...
Β) Ιούνιο είναι μια βόλτα που έχω να κάνω κατά Γαλλία μεριά και καθόσον είναι πανάκριβη επιφυλλάσομαι για τα Γρεβενά...


ΟΜΩΣ η ελπίδα πεθαίνει τελευταία οπότε αν βρεθούν κουκέτες ...δεν το αποκλείω...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.404
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.404
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Γατος είσαι....κανόνισε την πορεία σου χαχαχα...
Τι πορεία ;
Οι γάτοι τώρα τον Μάρτη μένουνε μισοι abc
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.493
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Λοιπον...
η αρχικη μου σκεψη ηταν να παμε σε ενα μερος οχι τοσο προβεβλημενο αλλα ιδιαιτερο.Οπως ειπα και στο αρχικο ποστ: "Το Πολύδενδρο δεν ειναι κανα τρομερο χωριο,αλλα ο συγκεκριμενος χωρος ειναι πολυ ιδιαιτερος.Οι διαδρομες στην περιοχη ειναι μοναδικες γιατι οι δρομοι κινουνται αναμεσα σε λοφους,το οδοστρωμα ειναι πολυ καλο και οι ορατοτητες ιδανικες για απολαυστικα στροφιλικια.Σαμαρινα,Δοτσικο,Σμιξη,Πενταλοφος απο την μια...Πρεσπες η ακομη και Σκοπια,Αλβανια απο την αλλη."

Οι συνθηκες για το στησιμο σκηνων ειναι ιδανικες αλλα για οσους επιθυμουν να μεινουν σε καταλυμα θα πρεπει να κανουν καποια χιλιομετρα μεχρι την Σιατιστα (15 λεπτα-15χλμ).Αν υπαρξουν ενδιαφερομενοι ολο και καποιον Σιατιστο θα βρουμενα μας προτεινει καποιο.


Oμως μιας και οι συνθηκες του χωρου ειναι ιδανικες θα προτεινω ενα σχετικα φθηνο αλλα ποιοτικο πακετο για οσους θελουν να ερθουν σε πρωτη επαφη με το camping.Αν δεν εχετε κατι απο τα παρακατω με 70 ευρω θα μεινετε στεγνοι,θα κοιμηθειτε ζεστα και ανετα και θα σας μεινουν τα συμπραγγαλα για την επομενη.




Οι πιθανες-προτεινομενες διαδρομες θα ειναι δυο.

Η πρωτη
εντος της επικρετειας.Διαδρομη καθαρα για μοτοβολτες με σταση για καφε στο Δοτσικο,κατεβασμα στο γεφυρι της Πορτιτσας και τσιμπολογημα στο Σπηλαιο Γρεβενων.


Η δευτερη και παλι ανοιχτη και γρηγορη διαδρομη.Καφεδακι στο Πογραδετς ατενιζωντας την λιμνη Οχριδα,βολτα τσιμπολογημα μεχρι τελικης πτωσης στην Κορυτσα.


Προτεινομενες ημερομηνιες 10-11-12 Μαιου,και αν στραβωσει ο καιρος η ακομη και αν βολευει περισσοτερο παμε για το επομενο σουκου 17-18-19 Μαιου.

Θα μπω ομως στην διαδικασια να στησω ολο το πανηγυρι εαν υπαρχει εναν λογικος αριθμος συμμετοχων.Σηκωστε λοιπον χερακια οι πραγματικα ενδιαφερομενοι,εννοειτε εκτος σοβαρου απροοπτου,για να μπουν τα πραγματα σε μια σειρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom