Γενεθλια Εχει......................

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.078
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Παναγιώτη @R.E.H χρόνια πολλά με υγεία και όμορφα ταξίδια !!

Στάλθηκε από Redmi Note 9 χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Σας ευχαριστω συντροχοι!!! Παντα ορθιοι !!!!! Αντε να κανονισουμε και καμμια βολτα μολις φτιαξει ο καιρος (μεχρι το Συνταγμα μεχρι εκει με βγαζει η βενζινη.... abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk ). Να ειμαστε ολοι καλα και υγεια!!!!Smileys drinking beer Emoticon
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Νικολα, Νεκταριε, Παναγιωτη πολυχρονοι ωρε παλικαρια!!!!! Smileys drinking beer Emoticon
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.414
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
@NEK1000
@Babis_gs1200
Πολύχρονοι παιδιά και με υγεία!

Επίσης σπέσιαλ γουίσις στον αιώνιο έφηβο τον @Face με την svάρα του,χρόνια πολλά Νικόλα!!
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
@NEK1000
@Babis_gs1200
Πολύχρονοι παιδιά και με υγεία!

Επίσης σπέσιαλ γουίσις στον αιώνιο έφηβο τον @Face με την svάρα του,χρόνια πολλά Νικόλα!!
Σε ευχαριστω Νικολα μου!!! Να ειμαστε παντα καλα!!!! Smileys drinking beer Emoticon Bike
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
@KostasT
Καλημέρα! Κωστή,
Γενέθλια διαβάζω..
Χρόνια σου Πολλά!! & καλά!!
Πάντα με Υγεία!!
Φίλε.
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.515
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Πολυχρονος ταξιδιαρης & χαμογελαστος KostasT παντα καλα φιλε Smileys drinking beer Emoticon
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Πολύχρονος kostas T με υγεια

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
και λετε έμενα ανωμαλο...Τουτουντζη εξώφυλλο και εσύ το πήρες για τα Ο.Υ.Κ.

Εγώ λέω όπως την βρίσκει ο καθένας και αγάπα τους φίλους σου με τα βίτσια τους


(σ.σ: Επειδή έχει γίνει μεγαλό θέμα το ΝΙΤΡΟ. Δούλεψα στο ραδιοφωνο του ΝΙΤΡΟ και έγραφα στην πρώτη του εποχη ενα editorial σαν αυτά που γράφω κατά καιρούς και εδώ. Βαριόμουν τα αφιερώματα στα βυζιά, στον κωλο, στην μασχάλη. Φυγαμε μια όμαδα καλή από το ΚΛΙΚ με τον Κωστόπουλο όπου μας είπε επι λεξει ενα βραδυ σπιτι του "λεφτα δεν παίζουν, αλλά θα παίξουν. Οποιος γουστάρει να έρθει γιατι φτιάξαμε κατι ας ερθει. Στην πορεία δεν θα ξεχαστεί. Και πράγματι οι 15 ανθρωποι που είμασταν εκεινο το βραδυ εκει, βγάλαμε λεφτα, περάσαμε καλά, γελάσαμε καλα...Μετά ηρθε η ώρα των διευθυντών, των οικονομολογων και το χειρότερο η βασιλεια του αδερφάτου. Με αρχισυντακτη τον Χατζηστεφάνου αν δεν ησουν αδερφη δεν έπαιρνες θεμα, και αν ησουν αδερφη έγραφες και ας έγραφες το ονομα σου λαθος. Ολα αυτά το 1996. Εγω σαν freelance πλέον έδινα τα θέματα μου σε άλλα περιοδικά. Τότε ήταν που έφυγα και απο εκεί...Μετά απληρωτοι υπάλληλοι, και ολο το ξεφτιλικι. Συμφωνω με τον καθένα από εδω μεσα και μαλιστα σε υπερθετικο βαθμο για οτι προσάπτουν στον Κωστοπουλο και στο Νιτρο...αλλά εγώ απλά έκανα την δουλεια μου. Αν θελετε να δειτε ποιος είναι πραγματικά ο Σοφιανός, και τις απόψεις μου ακολουθήστε αυτόν τον σύνδεσμο. Η τελευταία εβδομαδιαία στήλη που είχα σε περιοδικο πριν καποια χρονια (εντος της δεκαετιας που διανυσαμε)

https://www.musiccorner.gr/?s=ΜΟΥΣΙΚΟ+ΧΑΛΙ

Πολύ ωραία εκδρομή για ακόμη μια φορά .
Θοδωρή ευχαριστώ που με πήρες ξανά μαζί

@KostasT
Καλημέρα! Κωστή,
Γενέθλια διαβάζω..
Χρόνια σου Πολλά!! & καλά!!
Πάντα με Υγεία!!
Φίλε.

Πολυχρονος ταξιδιαρης & χαμογελαστος KostasT παντα καλα φιλε Smileys drinking beer Emoticon

Κώστα @KostasT πάντα όρθιος αδερφε

Πολύχρονος kostas T με υγεια

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιώργο, Μιχάλη, Γιάννη και Δημήτρη σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, να είσαστε πάντα καλά με τις οικογένειές σας, ο Θεός να σας δίνει υγεία και πάντα όρθιοι!
 
Top Bottom