Βόρεια Εύβοια - Μεγάλη Παρασκευή 26/04

Kostis21

new member
Δημοσιεύσεις
42
Ηλικία
38
Όνομα
Kostis
Ωραιο ακουγεται! Μεσα απλα ειμαι στο στρωσιμο και μεχρι 140 παω.. Μην σας την χαλασω σκεφτομαι γτ σε καμια εθνικη ισως θελετε να τα ανοιξετε..-:/
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ωραιο ακουγεται! Μεσα απλα ειμαι στο στρωσιμο και μεχρι 140 παω.. Μην σας την χαλασω σκεφτομαι γτ σε καμια εθνικη ισως θελετε να τα ανοιξετε..-:/
Γύρισες μωρη λαμια;
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Ωραιο ακουγεται! Μεσα απλα ειμαι στο στρωσιμο και μεχρι 140 παω.. Μην σας την χαλασω σκεφτομαι γτ σε καμια εθνικη ισως θελετε να τα ανοιξετε..-:/

Για αυτό εκφέρει άποψη η οργανώτρια της βόλτας.
Προσωπικά δεν έχω κανένα θέμα αν συμβεί και κάτι ανάλογο να σε περιμένω λίγο παρακάτω εφόσον μου έρθει η τάση σε κάποια φάση να ανοίξω περισσότερο ......
 

Natassa

member
Δημοσιεύσεις
864
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
SV650/2017
Όνομα
Νατάσσα
Ωραιο ακουγεται! Μεσα απλα ειμαι στο στρωσιμο και μεχρι 140 παω.. Μην σας την χαλασω σκεφτομαι γτ σε καμια εθνικη ισως θελετε να τα ανοιξετε..-:/

Αν το σκέφτεσαι για αυτό, μην το σκέφτεσαι. Οι στροφούλες ότι πρέπει για στρώσιμο! Μπήκες στη λίστα. :)

Άντε να δούμε και το κόσμημα!
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Ωραιο ακουγεται! Μεσα απλα ειμαι στο στρωσιμο και μεχρι 140 παω.. Μην σας την χαλασω σκεφτομαι γτ σε καμια εθνικη ισως θελετε να τα ανοιξετε..-:/
Ελα Κωστα!!! Ολοι μαζι παρεα θα ειμαστε!!!!
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Για αυτό εκφέρει άποψη η οργανώτρια της βόλτας.
Προσωπικά δεν έχω κανένα θέμα αν συμβεί και κάτι ανάλογο να σε περιμένω λίγο παρακάτω εφόσον μου έρθει η τάση σε κάποια φάση να ανοίξω περισσότερο ......
Ναι ναι μην χασεις εσυ...... abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Σημερα γυρναω.. θα μας κανετε τη τιμη να ερθετε κυριε;;

Νατασα ο μεγας χορηγος της εκδρομης;;funny
Μακάρι να μπορούσα ρε, θα πάω στο χωριό που έχω στείλει τα παιδιά μία βδομάδα ήδη..
 

Kostis21

new member
Δημοσιεύσεις
42
Ηλικία
38
Όνομα
Kostis
Μακάρι να μπορούσα ρε, θα πάω στο χωριό που έχω στείλει τα παιδιά μία βδομάδα ήδη..

Καλως. Στην επομενη τοτε που θα ναι κ στρωμενο να φερεις και τα κυαλια να με βλεπεις!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Καλως. Στην επομενη τοτε που θα ναι κ στρωμενο να φερεις και τα κυαλια να με βλεπεις!
Βγάζεις λόγια λέμε και θα το μετανοιώσεις.. Εχου μαμήσει εγώ Ιταλούς...abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Kostis21

new member
Δημοσιεύσεις
42
Ηλικία
38
Όνομα
Kostis
Βγάζεις λόγια λέμε και θα το μετανοιώσεις.. Εχου μαμήσει εγώ Ιταλούς...abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Και αν δε το καταλαβες κ απο tapatalk


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Καλως. Στην επομενη τοτε που θα ναι κ στρωμενο να φερεις και τα κυαλια να με βλεπεις!

Ωωωωωωωωωωω τι του είπε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Samurai suicideSamurai suicideSamurai suicide
 
Top Bottom