Βορειο-μαζέματα......

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
να βρούμε και κανα καλό βαρκαδέρο για τον αρκούδο τ' άλλα του πέφτουν παιδικά....

:(:(:(:(:(

Και πιο πολύ χαλάστηκα που βρίσκουν τα πόδια στο TMAX στο τιμόνι που δοκίμασα στατικά (Παρένθεση: ΤΟ ΤΜΑΧ του 2019 είναι διαστημόπλοιο. Πανέμορφο! Ναι, είχαμε και τέτοιο στην μάζωξη!). Πολλά πλέον και τα σκούτερ που βρίσκουν πόδια στο τιμόνι. Όλα τα "σπορ" σκουτερ δηλαδή. Μόνο στα πολυθρονάτα χωράω καλά.

Γιώργο βλέπεις φίλε τι τραβάω! Απο την μια το budget που ταβανιάζει χαμηλά, απο την άλλη ο όγκος που θέλει και τον ανάλογο όγκο σε μηχανάκι. Θα τον λύσω τον γρίφο ελπίζω. Απλά μάλλον θα συμβιβαστώ σε κάτι παλιότερο ή χωρίς ABS.

Στην επόμενη εκδρομή με μηχανή! Bike
Smileys drinking beer Emoticon
 
Τελευταία επεξεργασία:

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
:(:(:(:(:(

Και πιο πολύ χαλάστηκα που βρίσκουν τα πόδια στο TMAX στο τιμόνι που δοκίμασα στατικά (Παρένθεση: ΤΟ ΤΜΑΧ του 2019 είναι διαστημόπλοιο. Πανέμορφο! Ναι, είχαμε και τέτοιο στην μάζωξη!). Πολλά πλέον και τα σκούτερ που βρίσκουν πόδια στο τιμόνι. Όλα τα "σπορ" σκουτερ δηλαδή. Μόνο στα πολυθρονάτα χωράω καλά.

Γιώργο βλέπεις φίλε τι τραβάω! Απο την μια το budget που ταβανιάζει χαμηλά, απο την άλλη ο όγκος που θέλει και τον ανάλογο όγκο σε μηχανάκι. Θα τον λύσω τον γρίφο ελπίζω. Απλά μάλλον θα συμβιβαστώ σε κάτι παλιότερο ή ABS.

Στην επόμενη εκδρομή με μηχανή! Bike
Smileys drinking beer Emoticon
Δεν βρίσκουν, νομίζεις ότι βρίσκουν, κοίτα το σε κίνηση...Άκου τι σου λέω
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Eχω χρόνια να δω τόσες πολλές αδερφές μαζεμένες, άντε βρε την επόμενη μάζωξη να την κάνετε στην επίδειξη του Armani, παλιομοδιστρες...RollingRollingRollingRollingRollingRolling

Ξέρω....ζήλεψες! Έμαθες πως ανέβηκα στο triumph του Θάνου και είπα πως είναι καλύτερο απο το tracer και τώρα ξεσπάς!
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.404
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ξέρω....ζήλεψες! Έμαθες πως ανέβηκα στο triumph του Θάνου και είπα πως είναι καλύτερο απο το tracer και τώρα ξεσπάς!
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Εγω σε ειπα, το 1050 ειναι το μηχανακι σου.
Δεν τραβηξα φωτο ρε γαμωτ να δεις τι ωραιος που σε πηγε ρε

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Θελει ομως τουλαχιστον τα διπλα φραγκα .

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιάννη μου χαίρω πολύ! Αν είχα 7000-8000 έπαιρνα και GS 1200, αφου τελικά όλοι BMW θα πάρουμε!abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ωραίο μαγαζί το crossroads του Άγγελου που είναι και σύντροχος!
Μουσικούλα σε σωστή ένταση να μπορείς να συνομιλήσεις, μπλουζιές και ροκιές, καλή εξυπηρέτηση, όμορφο περιβάλλον.

Άριστο! Giving
 

shadowhunter

member
Δημοσιεύσεις
625
Ηλικία
46
Μοτοσυκλέτα
SYM 200ST
Suzuki DL1000 L8
Όνομα
Βασίλης
Περιοχή
Κοζάνη
Κι εγώ με τη σειρά μου να πω ότι χάρηκα πολύ που είδα παλιούς φίλους γνώρισα καινούριους!
Μακάρι ο καιρός να ήταν καλύτερος και να μπορούσαμε να το τραβήξουμε περισσότερο.
Και την επόμενη φορά με μηχανή οι αμήχανοι ;)
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.404
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Οχι και αγορια...η Ποκαχοντας εχει αλλη αποψη.abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.160
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ο μουσατος απο την φραπεδουπολη με το βαρκαδερο κρυωνε το πουλακιμ και δεν ήρθε ;;;;;

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom