Βολτιτσα την Κυριακη 20/9 του παροντος

Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μου διέφυγε κάτι και δεν είδα στα Αντίκυρα. Λέω να ξαναπάω cdefghigi:rolleyes::rolleyes::cool:

Χρειάζεσαι και παρέα, πού να τρέχεις μόνος συνέχεια......Rolling
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.486
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Χρειάζεσαι και παρέα, πού να τρέχεις μόνος συνέχεια......Rolling

Ενδιαφέρεσαι;

Η λαίλαψ, ποιανού ήτανε;

Του ομοσταυλου σου (πλέον) Panag. Ε μιλά ρε Παναγιώτη ρωτάει ο άνθρωπος από τα πέρα μέρη.

Καθάρματα. Έπαθα μια ωραία ψύξη την Παρασκευή και δε ακολούθησα. Εις το επόμενο λοιπόν!

Περαστικουλια συντροχε. Στην επόμενη Giving
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ενδιαφέρεσαι;



Του ομοσταυλου σου (πλέον) Panag. Ε μιλά ρε Παναγιώτη ρωτάει ο άνθρωπος από τα πέρα μέρη.



Περαστικουλια συντροχε. Στην επόμενη Giving
Πές του να μας πεί εντυπώσεις ντέ.....
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Περί ορέξεως...
cdefghigi

Εγώ Μάνο @apache αυτό το εκλαμβάνω για μομφή.Ειχε κάτι βαθειά μέσα της η γραφή του Κώστα.Κρυβει μια σοφή,ίσως δε κι αιχμηρή απάντηση την οποία με τέχνη κράτησε για εκείνον.Το "ξ" ειδικά δε μ'άρεσε..

Όχι ότι θέλω να σε βάλω σε σκέψης αλλά..





















Τα μισά να μου'λεγε..
RollingRollingRollingRollingRollingRolling


Υ.Γ.Κώστα μουυυυυυυυ Hug κάπου πρέπει να βγάλει την ενέργειά του ο "μικρος" μετά την απουσία.Μην τα ακούμε μόνο εμείς με τις πομόνες.. abc
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.486
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
cdefghigi

Εγώ Μάνο @apache αυτό το εκλαμβάνω για μομφή.Ειχε κάτι βαθειά μέσα της η γραφή του Κώστα.Κρυβει μια σοφή,ίσως δε κι αιχμηρή απάντηση την οποία με τέχνη κράτησε για εκείνον.Το "ξ" ειδικά δε μ'άρεσε..

Όχι ότι θέλω να σε βάλω σε σκέψης αλλά..





















Τα μισά να μου'λεγε..
RollingRollingRollingRollingRollingRolling


Υ.Γ.Κώστα μουυυυυυυυ Hug κάπου πρέπει να βγάλει την ενέργειά του ο "μικρος" μετά την απουσία.Μην τα ακούμε μόνο εμείς με τις πομόνες.. abc

Σπέρνεις καινά δαιμόνια Δημήτρη μουυυυ abc και εφ όσον τον προκαλείτε να τ' ακούτε εσείς. Laughcdefghigik
 

Peiraiwths

new member
Δημοσιεύσεις
186
Ηλικία
50
Μοτοσυκλέτα
Fazer s2
Όνομα
Σπυρος
Θα δεί τώρα πόσο δύσκολο θα είναι ν'αλλάξει μηχανάκι........


Μιας κ τα μαθαινω απο πρωτο χερι μου ειπε ο Παναγιωτης οτι ειδε το φως του με το τρεισερ.Μεγαλη διαφορα απο τo cbf που στην ουσια αισθανοταν "φυλακισμενος". Το ενα σημειο που τον εχει ευχαριστησει πολυ ειναι η ορθια θεση οδηγησης κατι που δεν του αρεσε καθολου οταν εβλεπε αυτου του τυπου μοντελα.


Ο ανθρωπος βρηκε μηχανακι που τον εχει κανει χαρουμενο κ επειδη τον ξερω καμποσα χρονια ουτε με το gsxf 1250 δεν ηταν ετσι.Βασικα με αυτο ειχε εντυπωσιαστει απο την ροπη τρακτερ.



Εδω πηγαμε μαζι να δουμε το πρωτο που του εκανε κλικ αλλα τελικα κατι τον χαλασε κ το ακυρωσε.




Εδω σε προσφατο καφε με τον Αρη να μας λεει οτι εμεινε ευχαριστημενος απο καλη δοκιμη που του εκανε.
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.486
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Μιας κ τα μαθαινω απο πρωτο χερι μου ειπε ο Παναγιωτης οτι ειδε το φως του με το τρεισερ.Μεγαλη διαφορα απο τo cbf που στην ουσια αισθανοταν "φυλακισμενος".

Πολύ περίεργο κάποιος να αισθάνεται "φυλακισμένος" με μια μηχανή που μέσα σε 3 χρόνια πήρε 2 φορές την ίδια. cdefghigi;)abcdefghgk

Τόσα παράπονα και να μην μου τα είχε πει. Κι άλλο περίεργο. Συνήθως όταν δεν μας αρέσει μια μοτοσυκλέτα την αλλάζουμε αβαβα με ταχύτητες H2... Χμμμμ... Κάτι συμβαίνει εδώ cdefghigi
 

Peiraiwths

new member
Δημοσιεύσεις
186
Ηλικία
50
Μοτοσυκλέτα
Fazer s2
Όνομα
Σπυρος
Τι σε κανει να πιστευεις οτι θα συνεχισει να στα λεει?? Για να αλλαξεις αφοβα σε κατι που σου αρεσει πολυ θα πρεπει να χεις κ τα χρηματα οταν μαλιστα κοστιζει πολυ παραπανω.Θα ρωτησω κ τα παιδια στο cbf club να μου πουν την γνωμη τους! Νομιζω εισαι συντονιστης εκει!! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.486
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Τι σχέση έχει το cbf club με το ότι αισθανοταν "φυλακισμενος."
Ειπαμε περί ορέξεως. Και ο @Panag έκανε την καλύτερη κίνηση για μένα να δώσει τη cbf. Κι εγώ θα την δώσω. Την βαρέθηκα πια λέω να πάρω κι εγώ ΠεΜΦε. Δεν μπορώ άλλο σχιστοματικο μοτορι. Θέλω γερμανικό να στηρίξω την φραου Praisingcdefg
 
Top Bottom