Βιασμός fernanda. 4ever

Viper1

new member
Δημοσιεύσεις
69
Ηλικία
49
Περιοχή
Greece
Όνομα
George
Είμαστε στο 2024. Αλοιμονο αν η κάθε γυναίκα ήθελε έγκριση του άντρα για να κάνει ότι αγαπάει.

Αν από αυτό που κάνει, προσβάλλεται ο άνδρας, τότε δυο λύσεις υπάρχουν: 1η το συζητάει μαζί της για να πει τους προβληματισμούς και να έχουν μια κοινή απόφαση και 2η αν δεν συμφωνεί τότε δεν την γουστάρει για αυτό που είναι και που ισως για αυτό που την αγάπησε, οπότε χωρισμός όσο είναι νωρίς, καλύτερο για όλους
Προφανώς δεν αναφέρομαι σε κάτι που αγαπάει αλλά σε κάτι ηθικό ή ανήθικο. Αλλά βλέπω ότι στον βωμό της ελευθερίας δεν υπάρχει καμμια ηθική. Συνεχίστε
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.708
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Προφανώς δεν αναφέρομαι σε κάτι που αγαπάει αλλά σε κάτι ηθικό ή ανήθικο. Αλλά βλέπω ότι στον βωμό της ελευθερίας δεν υπάρχει καμμια ηθική. Συνεχίστε
Γιώργο αυτό είναι προσωπικό του καθενός ρε σι . Εσυ και εγώ μπορεί να μην το ανεχόμαστε , δεν θα είμασταν μαζί με αυτή την κοπέλα τότε , ούτε αυτή αντίστοιχα αν κάτι δεν ανεχόταν από εμάς και αυτό δεν άλλαζε από μέρους μας .

Τώρα αυτό είναι προσωπικό τους δεν μπορούμε να πούμε εμείς κάτι
 

Viper1

new member
Δημοσιεύσεις
69
Ηλικία
49
Περιοχή
Greece
Όνομα
George
Γιώργο αυτό είναι προσωπικό του καθενός ρε σι . Εσυ και εγώ μπορεί να μην το ανεχόμαστε , δεν θα είμασταν μαζί με αυτή την κοπέλα τότε , ούτε αυτή αντίστοιχα αν κάτι δεν ανεχόταν από εμάς και αυτό δεν άλλαζε από μέρους μας .

Τώρα αυτό είναι προσωπικό τους δεν μπορούμε να πούμε εμείς κάτι
Η ερώτηση που έθεσα δεν αφορούσε αυτό καθαυτό το ζευγάρι αλλά γενικά. Και οι απαντήσεις που πήρα φτάνουν για να καταλάβω (και να επαληθευσω) το που βαδίζει το πράγμα. Κάποιο φτιάχνονται να ξέρουν ότι άλλοι φτιάχνονται να βλέπουν την γυναικα τους να φτιάχνει αγνώστους όπως και να πηγαίνουν με την γυναίκα τους άγνωστοι. Αποδεκτό ναι . Ηθικό όχι. Και αναπαράγονται ώστε και οι επόμενες γενιές να ακολουθήσουν τα ίδια επίπεδα (ελευθερίας)
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.536
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Η ερώτηση που έθεσα δεν αφορούσε αυτό καθαυτό το ζευγάρι αλλά γενικά. Και οι απαντήσεις που πήρα φτάνουν για να καταλάβω (και να επαληθευσω) το που βαδίζει το πράγμα. Κάποιο φτιάχνονται να ξέρουν ότι άλλοι φτιάχνονται να βλέπουν την γυναικα τους να φτιάχνει αγνώστους όπως και να πηγαίνουν με την γυναίκα τους άγνωστοι. Αποδεκτό ναι . Ηθικό όχι. Και αναπαράγονται ώστε και οι επόμενες γενιές να ακολουθήσουν τα ίδια επίπεδα (ελευθερίας)
Το ισοπέδωσες αδελφέ.

Έχασες το νόημα όλο
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.708
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Η ερώτηση που έθεσα δεν αφορούσε αυτό καθαυτό το ζευγάρι αλλά γενικά. Και οι απαντήσεις που πήρα φτάνουν για να καταλάβω (και να επαληθευσω) το που βαδίζει το πράγμα. Κάποιο φτιάχνονται να ξέρουν ότι άλλοι φτιάχνονται να βλέπουν την γυναικα τους να φτιάχνει αγνώστους όπως και να πηγαίνουν με την γυναίκα τους άγνωστοι. Αποδεκτό ναι . Ηθικό όχι. Και αναπαράγονται ώστε και οι επόμενες γενιές να ακολουθήσουν τα ίδια επίπεδα (ελευθερίας)
Την πηγές τελείως άλλου την συζήτηση τώρα αυτά είναι μεγάλη κουβέντα .

λίγο που χαζεύω το προφίλ τις οκκκ δεν βλέπω και κάτι τόσο ανήθικο , έχει μερικές φωτό με μαγιό , αυτό μόνο … είναι και μοντέλο η τυπησα
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.536
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Προφανώς δεν αναφέρομαι σε κάτι που αγαπάει αλλά σε κάτι ηθικό ή ανήθικο. Αλλά βλέπω ότι στον βωμό της ελευθερίας δεν υπάρχει καμμια ηθική. Συνεχίστε
Αγαπάει το σωμα της αρχικά.

Αν αυτό που θα ποστάρει φωτογραφίες με μαγιώ ή κάτι πιο θηλυκό είναι ανήθικο, οκ. Τότε επίσης μια λύση υπάρχει, εγκλεισμός στο σπίτι για να μην την βλέπει κανένας και την φαντασιώνεται.
Δηλαδή εσυ που θα την γνώριζες, σε κανένα κατηχητικό ?

Δηλαδή τέτοιες αντιλήψεις είχαν το 1940 και λίγο μετά για αυτό η γυναίκα για να κάνει ότι ήθελε έπαιρνε άδεια από τον κάθε δυνάστη της
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.536
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Την πηγές τελείως άλλου την συζήτηση τώρα αυτά είναι μεγάλη κουβέντα .

λίγο που χαζεύω το προφίλ τις οκκκ δεν βλέπω και κάτι τόσο ανήθικο , έχει μερικές φωτό με μαγιό , αυτό μόνο … είναι και μοντέλο η τυπησα
Σωματάρα έχει και γυναικάρα είναι εμφανισιακά, και μαγκιά της !!!
Αυτό είναι φουλ ηθικό, γιατί όπως και να το κάνουμε δεν προκαλεί, απλά ο κάθε πεινασμένος θα προκαλείται από μόνος του, ότι και να κάνει αυτή.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Έχει σκεφτεί κανείς να είναι κάτι που έγινε για ασφάλεια βιασμού....
Πριν πείτε οτιδήποτε σκεφτείτε ότι πριν κάποια χρόνια γινόταν αυτό στην Κέρκυρα.....βιασμοί και αποζημιώσεις από ασφαλιστικές....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Viper1

new member
Δημοσιεύσεις
69
Ηλικία
49
Περιοχή
Greece
Όνομα
George
Έχει σκεφτεί κανείς να είναι κάτι που έγινε για ασφάλεια βιασμού....
Πριν πείτε οτιδήποτε σκεφτείτε ότι πριν κάποια χρόνια γινόταν αυτό στην Κέρκυρα.....βιασμοί και αποζημιώσεις από ασφαλιστικές....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ένα βίντεο που ανέβασε στα social μετα τον βιασμό και τραυματισμό της απο 4 Ινδούς θέλει μεγάλο ψυχολογικό σθένος να μπορείς να μιλήσεις τόσο καθαρά και με τόσο καλή άρθρωση.
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.651
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Η ηθικη ειναι συστημα και κωδικας αξιων.Αλλες εχει ο ''δυτικος'' ανθρωπος ,αλλες ο μουσουλμανος,αλλες ο χριστιανος,αλλες ο ινδουιστης κλπ.Σε αλλα συμφωνουν ,σε αλλα διαφερουν.Γενικα ομως σιγα σιγα συγκλινουν λογω διαδοσεως των ιδεων μεσω ΙΝΤΕΡΝΕΤ.Οδευουμε σιγα σιγα στην ηθικη του ''homo universalis '' που τελικως θα επικρατησει, (αν προλαβουμε σαν ειδος βεβαιως ).
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.536
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Αδερφός δεν θα μπορούσα να είμαι και ναι είμαι ισοπεδωτικός :cool:

Καλά αφού παρεξηγείσαι θα σε λέω ξάδερφο. Να είσαι όσο ισοπεδωτικός θέλεις. Επιλογή σου Stoned Emoticon
 

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
438
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
Εγώ μια ερώτηση έχω. Άσχετη με το τι συνέβη στην κοπέλα.
Ποιος από εδώ μέσα επιτρέπει στην γυναίκα του να έχει τέτοιο λογαριασμό στο instagram?
Δε γράφω συχνά.
Όποιος είναι αυτός που επιτρέπει στη γυναίκα του να έχει οποιαδήποτε λογαριασμο είναι δικαίωμα του και δε σε αφορα ούτε θα σε ρωτήσει.
Είτε είναι από δω μέσα είτε από αλλού.
Το πας αλλού όμως το θέμα ενώ στο παρόν θέμα έχει γίνει μια απάνθρωπη πραξη που στη τελική δεν είδαν το λογαριασμό της και είπαν πάμε να τη "πέσουμε"

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Viper1

new member
Δημοσιεύσεις
69
Ηλικία
49
Περιοχή
Greece
Όνομα
George
Δε γράφω συχνά.
Όποιος είναι αυτός που επιτρέπει στη γυναίκα του να έχει οποιαδήποτε λογαριασμο είναι δικαίωμα του και δε σε αφορα ούτε θα σε ρωτήσει.
Είτε είναι από δω μέσα είτε από αλλού.
Το πας αλλού όμως το θέμα ενώ στο παρόν θέμα έχει γίνει μια απάνθρωπη πραξη που στη τελική δεν είδαν το λογαριασμό της και είπαν πάμε να τη "πέσουμε"

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλά κάνεις και δεν γράφεις συχνά.
Η ερώτηση δεν έχει να κάνει με το τι συνεβει στην κοπέλα. Το έγραψα ξεκάθαρα. Το που το πάω είναι ξεκάθαρο. Μάλλον δεν το πάω εγώ έχει πάει από μόνο του γενικότερα. Επιλογές του καθενός είναι.
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.651
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Καλά κάνεις και δεν γράφεις συχνά.
Η ερώτηση δεν έχει να κάνει με το τι συνεβει στην κοπέλα. Το έγραψα ξεκάθαρα. Το που το πάω είναι ξεκάθαρο. Μάλλον δεν το πάω εγώ έχει πάει από μόνο του γενικότερα. Επιλογές του καθενός είναι.
o tempora ,o mores.
 

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
438
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
Καλά κάνεις και δεν γράφεις συχνά.
Η ερώτηση δεν έχει να κάνει με το τι συνεβει στην κοπέλα. Το έγραψα ξεκάθαρα. Το που το πάω είναι ξεκάθαρο. Μάλλον δεν το πάω εγώ έχει πάει από μόνο του γενικότερα. Επιλογές του καθενός είναι.

Μα σου απάντησα στην ερώτηση σου άμα διάβασες τη πρώτη παράγραφο μου.
Δεν σου είπα για το τι συνέβη στη κοπέλα.
Άνοιξε τα μάτια σου καλυτερα.
Ο καθένας τι θα κάνει με τη κοπελα-γυναικα του είναι δικό του θέμα και δε σε αφορα ούτε θα σου ζητήσει το λόγο.
Σε λίγο θα κάνουμε και ποινικά κολάσιμο το ποστάρισμα μαγιό. Ευτυχώς το άτομο σου είναι μειοψηφια

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Viper1

new member
Δημοσιεύσεις
69
Ηλικία
49
Περιοχή
Greece
Όνομα
George
Μα σου απάντησα στην ερώτηση σου άμα διάβασες τη πρώτη παράγραφο μου.
Δεν σου είπα για το τι συνέβη στη κοπέλα.
Άνοιξε τα μάτια σου καλυτερα.
Ο καθένας τι θα κάνει με τη κοπελα-γυναικα του είναι δικό του θέμα και δε σε αφορα ούτε θα σου ζητήσει το λόγο.
Σε λίγο θα κάνουμε και ποινικά κολάσιμο το ποστάρισμα μαγιό. Ευτυχώς το άτομο σου είναι μειοψηφια

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Η ποιότητα πάντα είναι μειοψηφία.
Αν δεν το έχεις καταλάβει άνοιξε τα μάτια σου γιατί ζούμε στην εποχή της ποσότητας.
 

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
438
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
Η ποιότητα πάντα είναι μειοψηφία.
Αν δεν το έχεις καταλάβει άνοιξε τα μάτια σου γιατί ζούμε στην εποχή της ποσότητας.
Μπαίνεις σε συγκεκριμένο θέμα και κάνεις όπως λες μια άσχετη ερώτηση.
Κάτι κάνεις λάθος και δε το έχεις αντιληφθεί.
Σε δικαιολογώ όμως γιατί η εποχή που θα ήθελες.... είναι ο μεσαίωνας με την υποτιθέμενη ποιότητα που θες εσυ

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Viper1

new member
Δημοσιεύσεις
69
Ηλικία
49
Περιοχή
Greece
Όνομα
George
Μπαίνεις σε συγκεκριμένο θέμα και κάνεις όπως λες μια άσχετη ερώτηση.
Κάτι κάνεις λάθος και δε το έχεις αντιληφθεί.
Σε δικαιολογώ όμως γιατί η εποχή που θα ήθελες.... είναι ο μεσαίωνας με την υποτιθέμενη ποιότητα που θες εσυ

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καθαρά της ποσότητας όμως. Joy
 

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
438
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
Κούρασες και είμαι σε ηλικία που δε μπορώ να ασχοληθώ με τη δήθεν ποιότητα σου.
Συγνώμη από τους υπόλοιπους αν κουρασα

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom