Αλλαγή χαρτογράφισης ΒΜW R1150GS

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Νταξ ,γελάσαμε και σήμερα.
Τίποτα άλλο ο κύριος με το τσικρικι; Rolling
"Αστους Γιάννομ δεν γνωρίζουν και εντάξει ο Μπάμπης με το κομοδίνο, ο παγουράς τι πετάγεται; Νομίζει ότι έχει μεκανάκι; Που δεν δίνει πάνω απο ενάμισο χιλιάρικο για μηχανή; "Αμα πετάξεις τυρόπιτα στον δρόμο θα τον πατήσει λεωφορείο... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ναι .
Δεν έχω κανένα λόγο να γράψω ψέματα .
Το είχες το μηχανάκι και ξες καλύτερα;
Γιατί εγω 7 χρόνια το έχω και και ένα από τα πράγματα που γουστάρω σε αυτό ,είναι κι αυτό το πράγμα,το πως ταξιδεύει με υψηλές μουαγιεν .
Συγκεκριμένα τα 170 τα έχει στις 5600 με τα κόκκινα μετά τις 8 χιλιάδες.

κΤο τι θα κάνουν αυτοί με τα φεριγγατα που λες ,ποσως με νοιάζει ,να σε πληροφόρησω επίσης πως η ανεμοκαλυψη σε αυτά τα χιλιόμετρα δεν υπαρχει .
Καβάλησα ότι θες από ον
Αφου το φχαριστιεσαι να ταξιδευεις με 170, και δεν το εγραψες εκ παραδρομης, ....
Εισαι οντως ο τσακ νορις. Rolling



Δεν εχω καβαλησει να ειμαι ειλικρινης, αλλα στα 170 θες αεροδυναμικη κ ανεμοκαλυψη...που τη βρηκε την αμενοκαλυψη με τοσο στενη σιλουετα και τι σοι ευχαριστο ταξιδι ειναι αυτο κοντρα στα στοιχεια της φυσης?
Μαλλον γι αυτο το λενε ADV..οποτε παω πασο.

Γιατι τοτες να μην εχουμε και μεις ενα τσιες, να στριβουμε στα βουνα, να πηγαινουμε και χωμα, και οταν βγαινουμε εθνικη να κολλαμε το δεικτη στα 170 και να φχαριστιομαστε ταξιδι..
Κοροιδα πιαστηκαμε


Υσ..Τι το ζαχαρωνεις το ΡΤ γιαννο μου ? μεινε με το τσιες...τον ταξιδευτη της εθνικης
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αφου το φχαριστιεσαι να ταξιδευεις με 170, και δεν το εγραψες εκ παραδρομης, ....
Εισαι οντως ο τσακ νορις. Rolling



Δεν εχω καβαλησει να ειμαι ειλικρινης, αλλα στα 170 θες αεροδυναμικη κ ανεμοκαλυψη...που τη βρηκε την αμενοκαλυψη με τοσο στενη σιλουετα και τι σοι ευχαριστο ταξιδι ειναι αυτο κοντρα στα στοιχεια της φυσης?
Μαλλον γι αυτο το λενε ADV..οποτε παω πασο.

Γιατι τοτες να μην εχουμε και μεις ενα τσιες, να στριβουμε στα βουνα, να πηγαινουμε και χωμα, και οταν βγαινουμε εθνικη να κολλαμε το δεικτη στα 170 και να φχαριστιομαστε ταξιδι..
Κοροιδα πιαστηκαμε


Υσ..Τι το ζαχαρωνεις το ΡΤ γιαννο μου ? μεινε με το τσιες...τον ταξιδευτη της εθνικης
Το Τσιές δεν κάνει για σένα Μπάμπη μου, εσύ δεν είσαι της περιπέτειας, πιό πολύ για Mega Scooter σε βλέπω. Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Το Τσιές δεν κάνει για σένα Μπάμπη μου, εσύ δεν είσαι της περιπέτειας, πιό πολύ για Mega Scooter σε βλέπω. Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
ετσι....τωρα μιλαμε!!!

Ε πως να το κανουμε, αμα σε πηδαει πλαγιομετωπικα ο αερας στην εθνικη...ειναι αντβεντσουρ φαση...το φχαριστιεσαι ρε παιδι μου
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
ετσι....τωρα μιλαμε!!!

Ε πως να το κανουμε, αμα σε πηδαει πλαγιομετωπικα ο αερας στην εθνικη...ειναι αντβεντσουρ φαση...το φχαριστιεσαι ρε παιδι μου
Μπάμπη πάρε smart.... abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.415
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Μην τρελλαθούμε,170 δεν είναι υπερβολικό νούμερο ακόμα και για πολλή ώρα να ταξιδεύει το γσ.
Ούτε ο αέρας σε κοπανάει, μια χαρά πας,δοκιμασμένο πολλές φορές με το lc αλλά και με το παλιό μου 08.Με μαμά ζελατίνα και τα δύο,πόσω μάλλον με την adv που έχει ο Γιάννης, ακόμα καλύτερα.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Μην τρελλαθούμε,170 δεν είναι υπερβολικό νούμερο ακόμα και για πολλή ώρα να ταξιδεύει το γσ.
Ούτε ο αέρας σε κοπανάει, μια χαρά πας,δοκιμασμένο πολλές φορές με το lc αλλά και με το παλιό μου 08.Με μαμά ζελατίνα και τα δύο,πόσω μάλλον με την adv που έχει ο Γιάννης, ακόμα καλύτερα.
Μίλησε τώρα ο καρελεν...
Που έκανε 36ωρο με xt
Eισαστε πολύ σκληροι καργιοληδες
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Πλάκα κάνεις; Εκεί που εγώ ταξιδεύω όλη μέρα ...........

Συμπεριλαμβανομενης και της νυχτος ?.......! abcdefghgk

Παντως περαν της πλακας συμφωνω απολυτα για την επαρκη ανεμοκαλυψη του Gs στα μεγαλα on-off. Bcdefghg
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.837
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Αφου το φχαριστιεσαι να ταξιδευεις με 170, και δεν το εγραψες εκ παραδρομης, ....
Εισαι οντως ο τσακ νορις. Rolling



Δεν εχω καβαλησει να ειμαι ειλικρινης, αλλα στα 170 θες αεροδυναμικη κ ανεμοκαλυψη...που τη βρηκε την αμενοκαλυψη με τοσο στενη σιλουετα και τι σοι ευχαριστο ταξιδι ειναι αυτο κοντρα στα στοιχεια της φυσης?
Μαλλον γι αυτο το λενε ADV..οποτε παω πασο.

Γιατι τοτες να μην εχουμε και μεις ενα τσιες, να στριβουμε στα βουνα, να πηγαινουμε και χωμα, και οταν βγαινουμε εθνικη να κολλαμε το δεικτη στα 170 και να φχαριστιομαστε ταξιδι..
Κοροιδα πιαστηκαμε



Υσ..Τι το ζαχαρωνεις το ΡΤ γιαννο μου ? μεινε με το τσιες...τον ταξιδευτη της εθνικης

Ακόμη δε το έδωσες το αναπολείς;;;

Εσύ δεν είχες τσι-ες και το έδωσες γιατί λέει σε κοπάναγε το αμορτισέρ στη μέση, η εξάτμιση σου έφερνε ίλιγγο και άλλα τέτοια;;;;


RollingRollingRollingRolling
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.497
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
"Αστους Γιάννομ δεν γνωρίζουν και εντάξει ο Μπάμπης με το κομοδίνο, ο παγουράς τι πετάγεται; Νομίζει ότι έχει μεκανάκι; Που δεν δίνει πάνω απο ενάμισο χιλιάρικο για μηχανή; "Αμα πετάξεις τυρόπιτα στον δρόμο θα τον πατήσει λεωφορείο... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth

Εχω βαλει κανονες.Πανω απο 2-3 μεροκαματα δεν χαλαλιζω για μηχανακι.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ακόμη δε το έδωσες το αναπολείς;;;

Εσύ δεν είχες τσι-ες και το έδωσες γιατί λέει σε κοπάναγε το αμορτισέρ στη μέση, η εξάτμιση σου έφερνε ίλιγγο και άλλα τέτοια;;;;


RollingRollingRollingRolling
Στον υπνο μου το βλεπω, και ξυπναω ιδρωμενος....εφιαλτης
Μονο γκαζι ειχε
Κιβωτιο?
συμπλεκτης?
Τζογοι απ τη μεταδοση?
Μια πατατα ηταν αυτο το 1150

1100 rules, ειδικα το δικο μου που ειναι 95αρι ειναι μελι...καλυτερη μηχανη στη λεπτομερεια
the older the better,

Καλυτερα που δεν το πηρες
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.823
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ε
"Αστους Γιάννομ δεν γνωρίζουν και εντάξει ο Μπάμπης με το κομοδίνο, ο παγουράς τι πετάγεται; Νομίζει ότι έχει μεκανάκι; Που δεν δίνει πάνω απο ενάμισο χιλιάρικο για μηχανή; "Αμα πετάξεις τυρόπιτα στον δρόμο θα τον πατήσει λεωφορείο... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Έλιωσα ρεεεεε ΧΑ ΧΑ ΧΑ
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.823
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ρε παιδιά μια χάρη θέλω από έναν που έχει Πεν Φε. Σε κάποια εξόρμηση να με μετρήσει να δω αν πιάνω 170 γιατί τα δικό μου μάλλον κλέβει ...
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.419
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ρε παιδιά μια χάρη θέλω από έναν που έχει Πεν Φε. Σε κάποια εξόρμηση να με μετρήσει να δω αν πιάνω 170 γιατί τα δικό μου μάλλον κλέβει ...
Ωπ ,εδώ σφαλεις.
Δεν περδευουμε ποτε ,σωβρακα με φανέλες
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.837
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Ρε παιδιά μια χάρη θέλω από έναν που έχει Πεν Φε. Σε κάποια εξόρμηση να με μετρήσει να δω αν πιάνω 170 γιατί τα δικό μου μάλλον κλέβει ...
Γιατί σονυ ντε και καλά να είναι πενφε;

Άλλη μάρκα δεν σου κάνει;;;
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ρε παιδιά μια χάρη θέλω από έναν που έχει Πεν Φε. Σε κάποια εξόρμηση να με μετρήσει να δω αν πιάνω 170 γιατί τα δικό μου μάλλον κλέβει ...
170 είναι το όριο ε; μετα αρχίζουν οι ζεμπεκιες
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.419
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
170 είναι το όριο ε; μετα αρχίζουν οι ζεμπεκιες
Με 21' τροχό και σαμπρελες ,ποσό παραπάνω να το πάει;
 
Top Bottom