Αθηναικος καφες

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Ζηλεύω παιδιά γιατί ήρθατε στα μέρη μου αλλά δεν μπορούσα να έρθω. Με έχει φάει το μαγαζί που παλεύω να ανοίξω. Ελπίζω στην επόμενη βόλτα της motopareas να έρθω. Bcdefgh
Με το καλό ν΄ανοίξεις Άγγελε, και να πάει πάντα καλά το μαγαζί! Τί θα εμπορεύεσαι αν επιτρέπεται?
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.289
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Εγώ δεν ήρθα σήμερα, κι αισθάνομαι υπέροχα!!!
Σας έχει σιχαθεί η ψυχή μ
.. σταδιαλα!!!!

Υγ. όχι όλους!!!!ξέρουν ποιοι!!!
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Με το καλό ν΄ανοίξεις Άγγελε, και να πάει πάντα καλά το μαγαζί! Τί θα εμπορεύεσαι αν επιτρέπεται?
Μετά από 26 χρόνια Θάνο σαν τραπεζικός είπα να κάνω κάτι διαφορετικό τελείως από αυτό και να βαδίσω σε νέα χωράφια. Δεν ξέρω αν κάνω καλά ή όχι ο χρόνος θα δείξει. Bcdefgh
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Μετά από 26 χρόνια Θάνο σαν τραπεζικός είπα να κάνω κάτι διαφορετικό τελείως από αυτό και να βαδίσω σε νέα χωράφια. Δεν ξέρω αν κάνω καλά ή όχι ο χρόνος θα δείξει. Bcdefgh
Καλορίζικο ό,τι και αν κάνεις! Smileys drinking beer Emoticon
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.177
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μετά από 26 χρόνια Θάνο σαν τραπεζικός είπα να κάνω κάτι διαφορετικό τελείως από αυτό και να βαδίσω σε νέα χωράφια. Δεν ξέρω αν κάνω καλά ή όχι ο χρόνος θα δείξει. Bcdefgh

μετα απο 31 χρονια συναδελφε συνταξιουχος γαρ θα ηθελα μαθω (με μνμ) ποιο ειναι αυτο το νεο διαφορετικο που αποφασισες να προχωρησεις....
απο καρδιας καλη επιτυχία σου ευχομαι και νασαι σιγουρος οτι εφυγες απ τον καρκίνο και οτι και να κανεις περισσοτερα χαμογελα θα εχεις................
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.542
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μετά από 26 χρόνια Θάνο σαν τραπεζικός είπα να κάνω κάτι διαφορετικό τελείως από αυτό και να βαδίσω σε νέα χωράφια. Δεν ξέρω αν κάνω καλά ή όχι ο χρόνος θα δείξει. Bcdefgh
Κάθε ευκολία να έχεις και το κυριότερο, κάθε αρχή θέλει αρκετή υπομονή και επιμονή!
Ότι καλύτερο εύχομαι...
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.177
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μια φωτογραφια και απο μενα απο το ημιχρονο αυτης της κοπιαστικής αθλησης του 6...


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ixnilatis

new member
Δημοσιεύσεις
10
Ηλικία
52
Μοτοσυκλέτα
BMW C650 GT
BMW 1200GS ADV
Όνομα
Στάθης
Μία καίρια δήλωση : τελικά όλοι Πέν-φε παίρνουμε και θα πάρουμε , πως να το κάνουμε , αδυναμίες γαρ !
Κύριοι χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά σε αυτόν τον κυριακάτικο καφέ , και με το καλό σε επόμενους !
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Μετά από 26 χρόνια Θάνο σαν τραπεζικός είπα να κάνω κάτι διαφορετικό τελείως από αυτό και να βαδίσω σε νέα χωράφια. Δεν ξέρω αν κάνω καλά ή όχι ο χρόνος θα δείξει. Bcdefgh
Καλή επιτυχία Άγγελε !
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Άγγελε να μας καλέσεις στα εγκαίνια να σου κανουμε ποδαρικο
Μπάμπη δυστυχώς έχω κλείσει τον Κούλη για ποδαρικό εσύ στο επόμενο μαγαζί. abcdefghgk
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Ζηλεύω παιδιά γιατί ήρθατε στα μέρη μου αλλά δεν μπορούσα να έρθω. Με έχει φάει το μαγαζί που παλεύω να ανοίξω. Ελπίζω στην επόμενη βόλτα της motopareas να έρθω. Bcdefgh
Αγγελε σου ευχομαι καλη επιτυχια και καλες δουλειες στο κανουργιο σου μαγαζι
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.289
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Μπάμπη δυστυχώς έχω κλείσει τον Κούλη για ποδαρικό εσύ στο επόμενο μαγαζί. abcdefghgk
Ναι θα παω Μπαμπη!! δε μπορουσα ν αρνηθω!!!!!

Καλες δουλειες Αγγελε!!!!
 
Top Bottom