ΑΠΑΤΣΙ...ΕΣ

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Ρε σεις, στείλτε προβληματα στον Θειο Μανωλη, γιατι είναι μονος του εκει κατω στα ξένα και δεν εχει μηχανη και με εχει ταραξει στο δουλεμα 2 μερες τωρα!!! @esel βοήθα ρε...Στην ανάγκη βάλε την Νικη που την ξερεις να του γκρινιάζει!!! Σωστε με απο τον τρελο Θειο
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ρε σεις, στείλτε προβληματα στον Θειο Μανωλη, γιατι είναι μονος του εκει κατω στα ξένα και δεν εχει μηχανη και με εχει ταραξει στο δουλεμα 2 μερες τωρα!!! @esel βοήθα ρε...Στην ανάγκη βάλε την Νικη που την ξερεις να του γκρινιάζει!!! Σωστε με απο τον τρελο Θειο
"Οπως βλέπεις σταμάτησα γιατί βλέπω ότι τσιτώνεις, να ξές είμαι το αντίθετο του δώσε θάρρος στον χωριάτη...
Αυτά....Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
"Οπως βλέπεις σταμάτησα γιατί βλέπω ότι τσιτώνεις, να ξές είμαι το αντίθετο του δώσε θάρρος στον χωριάτη...
Αυτά....Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
Ελα ρε Θειο μην μου κρατας μουτρα...εγω δεν τσιτωνω με κανεναν...αντε καλα με τους tdmακηδες λιγο...και με τα tmax...και με τα τριβαλιτσα στην κινηση...και μ'αυτους που δεν χαιρετανε στο ταξιδι...και με τα σκουτερ με τις ζελατινες στον θεο...και με τα χαρλευ...και με την βροχη στην πολη...και με τους ηλιθιους πελατες...και με τις κυβερνησεις (ολες)...και με την γυναικα μου...και με τους ταρίφες...και τον Πιτα στο fb...και με τους vegan...και με τους Χριστιανοταλιμπαν...και με ΑΝΤΕ γ*******ΘΕΙΤΕ ΡΕ funny funny funny Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ελα ρε Θειο μην μου κρατας μουτρα...εγω δεν τσιτωνω με κανεναν...αντε καλα με τους tdmακηδες λιγο...και με τα tmax...και με τα τριβαλιτσα στην κινηση...και μ'αυτους που δεν χαιρετανε στο ταξιδι...και με τα σκουτερ με τις ζελατινες στον θεο...και με τα χαρλευ...και με την βροχη στην πολη...και με τους ηλιθιους πελατες...και με τις κυβερνησεις (ολες)...και με την γυναικα μου...και με τους ταρίφες...και τον Πιτα στο fb...και με τους vegan...και με τους Χριστιανοταλιμπαν...και με ΑΝΤΕ γ*******ΘΕΙΤΕ ΡΕ funny funny funny Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Πάρε SENA να σου λέω και σένα τραγουδάκια στο ταξίδι βρε κουτό..... abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Πάρε SENA να σου λέω και σένα τραγουδάκια στο ταξίδι βρε κουτό..... abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
ΩΝΣΓ....πηρα και την περιμενω μεσα στις επομενες μερες...

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΒΑΝ συγκεκριμενη συσκευη από τα SENA???
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.515
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Ρε σεις, στείλτε προβληματα στον Θειο Μανωλη, γιατι είναι μονος του εκει κατω στα ξένα και δεν εχει μηχανη και με εχει ταραξει στο δουλεμα 2 μερες τωρα!!! @esel βοήθα ρε...Στην ανάγκη βάλε την Νικη που την ξερεις να του γκρινιάζει!!! Σωστε με απο τον τρελο Θειο
Καλα να παθεις σε ετρωγε Ο κ@λος σου ToothToothTooth
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
ENTAΞΕΙ Μ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΚΟΜΗ!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΔΑΩ ΠΑΠΑΡΟΥΝΕΣ
(αυτο με το sena να γλυτωσω και τι στον κοσμο)


View attachment 29416
Μλκ κλαίω....Αχαχαχχαααααα.... Τι θα έκανα χωρίς εσάς εδώ στα πέλαγα; abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
αν υποσχεθεις οτι δεν θα τραγουδας στην ενδοεπικοινωνια την σβηνω
"Ενα μικρό τουλάχιστον??? abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 
Top Bottom