**ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ ** Εκδρομικό Enduro το Καπιταλιστικό

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.444
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Μόλις γύρισα σπίτι από πάνω. Έκανα την διαδρομή ως την Αγ. Παρασκευή μέσα σε βρωμοκρυο και ψιλό χιονόνερο. Οι φίλοι από το δασαρχείο μου κενέ πως το μετεωρολογικό για αύριο δεν δίνει πιθανότητες βροχής, αλλά συνεχόμενη βρόχη όλη την μέρα.
Κύριοι συγνώμη αλλά officially ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ
Klain

παμε το αλλο Σαββατο......


ψψψψψ

τωρα που μαζευτηκαμε.....

Α...και εχω και προταση.....φαγητου....
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Περαν κάθε πλακας… ο μόνος λόγος που δεν ανεβαίνουμε είναι η ταλαιπωρία. Κρύα βροχη, και κρύο θα γυρίσουμε και θα ψαχνουμε τα πουλάκια μας που θα έχουν κρυφτεί.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Μόλις γύρισα σπίτι από πάνω. Έκανα την διαδρομή ως την Αγ. Παρασκευή μέσα σε βρωμοκρυο και ψιλό χιονόνερο. Οι φίλοι από το δασαρχείο μου κενέ πως το μετεωρολογικό για αύριο δεν δίνει πιθανότητες βροχής, αλλά συνεχόμενη βρόχη όλη την μέρα.
Κύριοι συγνώμη αλλά officially ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ
Κι ο Μπάρμπα Ντίνος που δε μασάει;
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Κι ο Μπάρμπα Ντίνος που δε μασάει;
Εγώ ψήνομαι ακόμη, έστω και ένας αν θέλει να πάμε, πάμε! Από εκεί και πέρα το να πάω μόνος μου μάλλον δεν θα ήταν σοφή απόφαση, για πολλούς λόγους... Το άλλο Σάββατο δουλεύω δυστυχώς, οπότε περιμένω φώτο υλικό να γουστάρουμε από όσους πάτε το Σάββατο!
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.836
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Περαν κάθε πλακας… ο μόνος λόγος που δεν ανεβαίνουμε είναι η ταλαιπωρία. Κρύα βροχη, και κρύο θα γυρίσουμε και θα ψαχνουμε τα πουλάκια μας που θα έχουν κρυφτεί.

Πανω απο ολα η ασφαλεια!
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Πάντως κάποιο σκληρή αγορι, την ώρα που εμείς, αφού δεν πήγαμε βόλτα, ήρθαμε στην δουλειά, έχει λιώσει στον καναπέ και παίζει MX GP στο PlayStation… ονόματα δεν λέμε υπολήψεις δεν θίγουμε.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ας ανοίξει ο καιρός και από Σ/Κ γεμάτο το ημερολόγιο να βγείτε στο βουνό .
Σωστή και κατ'εμε η αναβολή αυτή .
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Εγώ ένα έχω να πω.... Κότες.... Tooth ToothToothToothToothToothTooth
μιλάνε όλοι μιλάνε και οι κεραμικές επιστρώσεις στα αντβ… ρε ΑΕΙ παγαινε πλυντήριο έχει δυο κόκκους σκόνης από την τελευταια περιπέτεια σου με τρουαντβ στα στενά του Κολωνακίου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
μιλάνε όλοι μιλάνε και οι κεραμικές επιστρώσεις στα αντβ… ρε ΑΕΙ παγαινε πλυντήριο έχει δυο κόκκους σκόνης από την τεκευταια περιπέτεια σου με τρουαντβ στα στενά του Κολωνακίου.
Πονάς Μαδουραιε έτσι; Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 
Top Bottom