Σαμοθρακη 2017 (τριήμερο Αγ. Πνευματος)

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.889
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3 HONDA ADV350
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ

MIKEARMY

motoparea...what else?
Δημοσιεύσεις
266
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
BMW 1200 RT 2011
Όνομα
mike
δηλαδή δεν ειναι για πανω απο τριήμερο;;;;

Yes ειναι ! αλλα θα πρεπει να σου ταιριαζει ! Προσωπικα ζηλεψα τους τυπους που πηγαν με ποδηλατο και μια τσαντα στον ωμο. Η μικρη κινηση στους δρομους βοηθαει να απολαυσεις την εξερευνηση με ποδηλατο.
 

MIKEARMY

motoparea...what else?
Δημοσιεύσεις
266
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
BMW 1200 RT 2011
Όνομα
mike
εγω γενικα δεν τρωω ουτε ξερω απο κατσικι και αρνι... (εκτος οταν φτιαχνει ο Νακος ξερετε αυτος που του πουλησαν φιατ πουντο για Boxer ADV) εκει ομως ηταν γλυκισμα χωρις την χαρακτηριστικη ενοχλητικη μυρωδια. Μου ειπαν οτι οφειλεται στο γεγονος οτι ειναι ελευθερα τα κατσικακια.
 

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.889
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3 HONDA ADV350
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ
εγω γενικα δεν τρωω ουτε ξερω απο κατσικι και αρνι... (εκτος οταν φτιαχνει ο Νακος ξερετε αυτος που του πουλησαν φιατ πουντο για Boxer ADV) εκει ομως ηταν γλυκισμα χωρις την χαρακτηριστικη ενοχλητικη μυρωδια. Μου ειπαν οτι οφειλεται στο γεγονος οτι ειναι ελευθερα τα κατσικακια.
Ένας παλιός Σαμοθράκιτης μου είχε πει ότι στην αριστερή πλευρά του νησιού έχει πιο νόστιμα κατσίκια....


Και ότι η νοστιμιά τους οφείλεται στο ότι πίνουν θαλασσινό νερό και πεθαίνουν νεαρά από τα χέρια των ντόπιων
 

MIKEARMY

motoparea...what else?
Δημοσιεύσεις
266
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
BMW 1200 RT 2011
Όνομα
mike
Ένας παλιός Σαμοθράκιτης μου είχε πει ότι στην αριστερή πλευρά του νησιού έχει πιο νόστιμα κατσίκια....


Και ότι η νοστιμιά τους οφείλεται στο ότι πίνουν θαλασσινό νερό και πεθαίνουν νεαρά από τα χέρια των ντόπιων
Στο θαλασσινο νερο εχεις δικιο το θυμηθηκα ..το αλλο δεν το ξερω....τωρα αριστερα οπως με βλεπεις η σε βλεπω?
 

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.889
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3 HONDA ADV350
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ
Στο θαλασσινο νερο εχεις δικιο το θυμηθηκα ..το αλλο δεν το ξερω....τωρα αριστερα οπως με βλεπεις η σε βλεπω?
Όπως κοιταζόμαστε abc
 

MIKEARMY

motoparea...what else?
Δημοσιεύσεις
266
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
BMW 1200 RT 2011
Όνομα
mike
Το μυστικό στη δικιά μου προβατίνα Μιχάλη ξέρεις ποιο είναι.....

ΤΟ *****ΩΜΑ BcdBcd
αντε να δω ποτε θα ξαναφαμε!
 
Top Bottom